2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821317 بازدید | 669209 پست
عزیزم مند3 تا آزمایشگاه زنگ زدم 2 تاشون گفتن باید 72 ساعت قطع بشه من دنا انجام دادم، ممکنه اختلال ای ...

مرررررسی عزیزدلم که گفتی 

نیلدا جون میگم دکتر بهم پرگناکر با کلیسم داده توشون فولیک اسیدو ویتامین د داره بعد من از قبل شبی یه دونه فولیک اسیدو ویتامین د با نهار میخوردم الان اینارو باید قطع کنم یا ادامه بدم؟ یادم رفت از دکتر بپرسم

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم ضرری نداره پروژسترون جای جنینو سفت میکنه وجلوگیری میکنه از سقط 

خداروشکر ،منم فردا صبح میخوام بی بی بزنم 🤦🥺

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
نیلدا جون‌منتظر بودم بیای . خوبی ؟ نی نی خوبه خدارو شکر ؟ عزیزم چند ماه پرگناکر  رو استفاده کرد ...

سلام عزیزم ببخش یکی دو روز بود حالم خیلی خوش نبود نیومدم،فقط پیامارو الان تند تند خوندم، من 3 ماه خوردم عزیزم، من دی که خریدم اصلشو پیدا کرده بودم روی اون نوشته بود حداقل‌ 3 ماه قبل باروری مصرف بشه

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
2731
من‌خودم‌رویان‌میرم واللا‌ازاون‌یکی‌مراکزهاخبرندارم من‌تازه‌شروع‌کردم‌رویان‌میرم‌ اماخب‌تاپرونده‌ت ...

مطب دکترای شخصی اینجوری نیست  ولی

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  

کسی که تو سیکل  تخمکشی باشه  مرد میتونه دندون پزشکی اینا بره؟ مواد دندون پزشکی رو اسپرم اثر نمیزاره  

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
خوب سارا جون بالا بود بهت دارو داد؟ منظورم اینه که اگه بالا باشن یا دارو درست میشن ؟ منم میخوام به د ...

بله عزیزم دارو داد 

دارو ایمنی بدن رو میاره پایین بستگی به میزان مشکل تعداد قرص مشخص میشه که روزی چند تا باید مصرف شه

من چون فقط یه فاکتور بود روزی نصف قرص داشتم ده هفته هم قطع کردم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
بله نوبت بگیر همه آزمایش ها تکمیل شد دستور دکتر ایمنی هم باید بگیری بعد ویزیت بشی ۲۳۵۶۲۱۴۴ کارشناسی ...

سلام گلم

شماره ای از رویان داری که اگه سوالی چیزی داشتیم زنگ‌بزنیم بپرسیم

میخام تلفنی باشه نه واتساپ

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
2740
مرررررسی عزیزدلم که گفتی  نیلدا جون میگم دکتر بهم پرگناکر با کلیسم داده توشون فولیک اسیدو ویتا ...

من اسید فولیک و تا همین هفته پیش هم جدا داشتم، d3 هزار و هم جدا دارم هنوزم، اسید فولیک اضافه اش دفع میشه، من حتی تو قرص اهنیم که میخورم باز اسید فولیک 1 هست، d3 هزار هم کمترین دوز ویتامین دی هست شما تو روز بیشتر از این نیاز داری برای خودت و نینیت نگران نباش ولی باز اگه شک داری d3 رو بپرس عزیزم

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
قربونت شوره جون.  موندم چ کنم. پهلو هام کمرم دلم ، لگنم بشدددت درد می کنن. از درد پهلو هام دلم ...

@alaae   جان شایدازکلیه‌هات باشه که پهلوت دردگرفته شایدم ازداروهاباشه به هرحال اگر خیلی ناراحتی دکتربروضرر نداره گلم

سلام نیلداجونم خوبی عزیزم    

سلام با معرفت، چطوری؟ خودت خوبی؟؟ 

منم هستم با دردای هفته های اخر دارم دست و پنجه نرم میکنم،

تو چیکار کردی عزیزم؟ همسرو راضی کردی بالاخره؟ 

سلام رکسانا جون بله شکر خدا جنین سالم بود و قلب هم داشت گفت ۸هفته و ۳روزه الان سر نمازم براهمه تون د ...

خداروشکرعزیزدلم مبارکت باشه انشاالله همه چی تاآخربخ خیرووخوبی بگذره برات گلم شمابودی بعدازانتقالت هیچ علائمی نداشتی؟

مرررررسی عزیزدلم که گفتی  نیلدا جون میگم دکتر بهم پرگناکر با کلیسم داده توشون فولیک اسیدو ویتا ...

الان نگاه کردم پرگناکر 400 واحد d3 داره که کمه برای مادر باردار

سلام عزیزم ببخش یکی دو روز بود حالم خیلی خوش نبود نیومدم،فقط پیامارو الان تند تند خوندم، من 3 ماه خو ...

انشالله این جند هفته رو بسلامت میگذرونی و نی نی میاد تو بغلت . آخراش سخته ‌. ممنون گلم 

خدای من خدای معجزه هاست . 
2706