2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818315 بازدید | 669074 پست
به دکتر گفتم گفت نه زود نیست بیا 

عزیزم بازم خودت میدونی من بودم وایمیستادم ۱۰ روز بشه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
خانما آمپول آنوکساپارین چه موقع بزنیم بهتره؟ شب یاروز؟ ممنون میشم بهم بگید عزیزان

من ۵ بعد از ظهر میزنم فک نکنم تایمش مهم باشه فقط باید دقیق سر ساعت بزنی

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها جونم سلام من امروز رفتم آزمایش غربالگریمو به دکترم نشون دادم متاسفانه ریسک سندروم داونم مثبت شده 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭دکترم گفت برو آمینوسنتز تا جواب قطعی بیاد 😭😭😭😭😭

از صبحه حالم داغونه😭😭😭الهی که هیچ وقت ناراحتی ومشکل سراغتون نیاد 

خواهش میکنم هراطلاعاتی دارید بهم بدید درموردش کسی بوده که آمینو سنتز یا غربال دوم بره سالم باشه کامل بچه؟

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
2731
بچه ها جونم سلام من امروز رفتم آزمایش غربالگریمو به دکترم نشون دادم متاسفانه ریسک سندروم داونم مثبت ...

الهی عزیزم ایشالله که هیچی نی و نی نی کاملا سالمه من یکی از فامیلامون بوده آمینو داد دیدن اوکیه نگران نباش ایشالله جواب آمینوسنتزت اوکیه عزیزم بحق رحمت خدای مهربون💚💞

خدایا سپاسگزارم خدایا شکرت
بچه ها جونم سلام من امروز رفتم آزمایش غربالگریمو به دکترم نشون دادم متاسفانه ریسک سندروم داونم مثبت ...

ان شالله بچه سالمه.  بله پیش اومده با آمینو مشخص شده سالمه. آزمایش رویان انجام دادی؟

خدایا شکرت

عزیزم من یجا خوندم از هر ده نفر ریسک مثبت نه نفر بدون مشکلن 

دلیلش چی میتونه باشه ؟

تو ازمایش خونت معلوم شذه چون سونوت که خوب بود 

چند سالته ماشالله جان 

عزیزم من الان دوباره چک کردم 

۹۳ درصد بعد امینو سنتز سالم تشخیص داده میشن 

2738

عزیزم دوستم الهی فدات شم کاش توی تاپیکمون دیگه ناراحتی نباشه امروز خیلی روز بدی بود. یکی دو تا از بچه های همین تاپیک بودن اینجوری شدن ولی بعدش خدا رو شکر چیزی نبود پس استرس رو از خودت دور کن واسه خودتو نی نی خوب نیست 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤

عزیزم این آزمایشها درصد خطاشون کم نیست ایشالا میری آمینوسنتز و با خبر خوب برمیگردی 

و خدایی که در این نزدیکیست

عزیزم سونو نرفتی؟ ان تی چند بود؟ من دوتا از دوستام ریسک سندروم داون مثبت بود و ان تی بالا ولی امینوسنتزشون خداروشکر منفی شد و الان دختراشون صیحیح و سالم به دنیا اومدن. ازمایش احتمال خطاش خیلی بالاست اصلا نگران نباش

من رویان رفتم ششم انتقال دادم الان پنج روز شکر راضی بودم از روال سیکلم کوتاه مدت بوده، چرا نمی‌تونید ...

خداروشکر

اولین‌انتقالتون‌هست؟

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻

ناراحت نباش قربونت برم. خیلیا هستن اول اینو میگن ولی بعدا درست میشه همه چی یا خطاست فقط. ان شاالله برا شمام همینه

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱

عزیزم عدد ان تی چند بود؟ نگران نباش فداتشم یادت نیست یکی از بچه های اینجا عدد ان تیش ۴ و خورده ای بود پسرش صحیح و سالم بود وقتی امینو داد . خواهرشوهرم عدد ان تیش ۴ بود امینو داد سالم بود نگران نباش قربونت برم

خداياشكرت....❤️ 
منم میگم زوده دکترم میگه نه بیا ۸ روز میشه میشی ۶ هفته و ۵ روز .  شما کی رفتید؟

من ۶هفته و ۲ روز صدای قلبشون هم برام گذاشت

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2706