2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819402 بازدید | 669134 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دوستان...من تو سیکل ای وی اف هستم

امروز روز نهم بود و فردا سونو دارم

سوالم درباره ساعت تزریق بود..شرایطم جوری بود ک سرساعت دقیق نمیتونستم تزریق کنم ..ایا مشکلی پیش میاد؟

وااای راست میگی نازنین جون؟خیالم راحت شد واقعا  شما چیا خوردید؟ من چون دیابت گرفتم برام فقط رژ ...

اره منم همش استرس داشتم چون دوستم تو۳۱هفته بچش ۲۱۰۰بود همش میگفتم پسرمن فنچ میشه اخرسر دختر اون ۲۹۰۰بدنیا اومد ...من بیشتر گوشت کبابی دلستر وبستنی وحلیم وکله پاچه میخوردم ولی خب شما دیابت داری بستنی ودلسترنمیتونی بخوری ...باهمون پروتیین خوب وزن میگیره مثلا گوشت ومرغ کبابی بخوری بدون نون 

2740
اره 1 هفته اش میشه همون 200 گرم، اما من شنیدم اونایی که انسولین میزنن دیگه بچه خوب وزن نمیگیره نمیدو ...

والا من ۳۲هفته۲روز رفتم ۲کیلو بود گفت خوبه.دیگه نمیدونم

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
شمام مشکلی ندارید؟دکترتون گفته تا اخر بزنید؟

من مشکل انعقادیم شدید نبود دکتر خون گفت فقط اسپرین ولی واسه لانه گزینی بهتر دکتر خودم بهم انوکسا داده

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
من مشکل انعقادیم شدید نبود دکتر خون گفت فقط اسپرین ولی واسه لانه گزینی بهتر دکتر خودم بهم انوکسا داد ...

چندھفتھ ای عزیزم؟امپولو کجاها میزنی؟من ھم رون پام ھم بازوم کلا گوله گوله شده دیگه خیلی سختمھ   

چندھفتھ ای عزیزم؟امپولو کجاها میزنی؟من ھم رون پام ھم بازوم کلا گوله گوله شده دیگه خیلی سختمھ   ...

به منم گفته فعلا باید بزنی تا کی نگفته

من ۱۸ هفته و ۲ روزم کلا دور ناف میزدم

الان ۲ روزه تو بازو میزنم

والا دور ناف منم داغونه همه جا کبوده ولی رو همون کبودیا با درد و بزور میزدم الان می خوام چند روز بازو بزنم بعد دوباره دور ناف

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2706