2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست

چیکا جون شما اسم نینی هاتو چی گذاشتی

خدایا شکرت که یه معجزه خیلی بزرگ در حد و اندازه خدایی خودت میندازی وسط زندگی من....،خدایا شکرت که حال و هوای آینده قشنگی که برام در نظر گرفتی و از همین حالا میتونم حس کنم...،خدایا سپاسگذارم که به من ایمان دادی که هر آنچه بخواهم ،میشود....خدایا بابت نی نی که قراره آینده بهم بدی خیلی شکر گذارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب مثلا شاید یکی بچه دار بشه دیگه نره یعنی اونا همه جنین هارو نگه میدارن؟؟

والا عزیزم واسه من تا دوسال نرفتم بعدش که رفتم هزینه دوسال رو گرفتن ازم

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
اینجا کسی جواب میده؟ من‌۳۷سالمه و شش ماهه برابارداری اقدام کردم شوهرم واریکوسل داشت و عمل کرد اوکی ...

سلام خواستم پیج یه خانم دکترو براتون معرفی کنم شاید برای ذخیره تخمدانتون به درد بخورهbardari.irبزن اینیستا

2731
الهی آمین به شما فقط بخاطر سرکلاژ دادن خونریزی یعنی خداروشکر نداشتین. بعد آزاد میدن این آمپولو یا حت ...

هماتومم دارم، لکه بینی داشتم، آمپولو زدم لکه بینی قطع شد، من از یه داروخانه با اصرار آزاد خریدم، فکر کنم فقط با نسخه بدن. 

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست

خانم های عزیز؛فردا صبح میرم برای انتقال تورو خدا برام دعا کنین که شرمنده شوهرم نشم هر کدومتون این پیامو میخونید خواهش میکنم واسه مامان شدنم دعا کنین و یه صلوات بفرستین......هر توصیه ای دارید برای فردا صب که بهم کمک میکنه خواهش میکنم بگید🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

[QUOTE=212666213]فدات، 7 تا داشتم، یه دونه اشو انتقال دادم.[/QUOTEمنم فقط یه جنین دارم  😍😍وقتی میبینم  با یه جنین  مثبت شدین خیلی خوشحال میشم  انشالله  حاملگی  خوب و راحتی رو سپری کنید  

من هرسه روزه به خدا دیگه باسنم جا نداره دکترم گفت فعلا باید بزمی رزقرمزرنگ فکر کنم الان ۱۵ هفتشه هنو ...

عزیزم شما هم قبل پانکچر داروهارومصرف میکردی تخمدانات دردمیکرد

لطفابراشفای مادرم دعاکنید
هماتومم دارم، لکه بینی داشتم، آمپولو زدم لکه بینی قطع شد، من از یه داروخانه با اصرار آزاد خریدم، فکر ...

مرسی عزیزم به دکترم گفتم یعنی به مامای دکترم گفت فعلا تا بیای مرکز هفته ای یکی بزن بعد حالا گفت اگه آزاد ندن نسخه نتی برام میفرسته باز قبول نکنن همسرم میره خود مرکز میگیره نسخه ازشون. خدا بخیر کنه فقط .

من الان خداروشکر دیگه خونریزی ندارم در حد لکه خیلی کمه خدا کنه دیگه خون هیچ بارداری نبینه قشنگ نصف عمرم رفت امروز..

خدایا سپاسگزارم خدایا شکرت

بچه ها من الان توو ترشحم خون دیدم دارم سکته میکنم اصلا لک و اینا ندارم خونریزیم ندارم اما توو ترشحم یه حالتهای مویرگ خونی دیدم خیلی میترسم الان شیاف گذاشتم خطرناکه ؟؟!؟ خیلی میترسم 

مرکز بهم گفتن اگه لک و خونریزی کم داشتی آمپول آنوکسا و آسپیرین رو قطع کنم تا ۴۸ ساعت اگر خونریزیم زیاد بود که باید برم مرکز ! من ظهر انوکسا رو زدم اما الان دیگه آسپیرینمو نخوردم ! من الان دقیقا ۶ هفته هستم و دوقلو باردارم دارم سکته میکنم از استرس ! کسی مثل من بوده؟ 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍