2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
سلام دوستان اینجا کسی هست تو شونزده هفته بخاطر جفت پایین خونریزی کرده باشه ؟ چکار کرده بعدش اوکی شده ...

عزیزم، جفتت پایینه استراحت مطلق باش، انشاءالله که درست شه.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
عزیزم، جفتت پایینه استراحت مطلق باش، انشاءالله که درست شه.

چشم عزیزم فقط موندم چرا همین یکبار برام پروتون تجویز کرد مگه معمولا این آمپولو ده روز یبار نباید زد؟ خیلی ناراحتم خیلی خونریزی کردم هنوزم تو شوکم توروخدا برام دعا کن من این نی نی رو با کلی سختی بدست آوردم ماها هممون میدونم کلی سختی کشیدیم الهی خدا نی نی همه رو بهشون ببخشه مال ما و هم همینطور

خدایا سپاسگزارم خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم عزیزم فقط موندم چرا همین یکبار برام پروتون تجویز کرد مگه معمولا این آمپولو ده روز یبار نباید زد؟ ...

انشاءالله خدا همه نی نیا رو حفظ کنه، اره برای منم چون سرکلاژ کردم هفته ای یکبار هست، زنگ بزن مطب دکترت اگه نیازه باز بزنی برات بنویسه.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست

سلام دوستان 

ممنون ميشم هركي اطلاع داره بهم كمك كنه 

من تو سيكل انتقال هستم 

٢٧ شهريور يه ميكرورلين زدم 

٢٤ مهر يكي 

بعد دومي نبايد پريود شم ولي الان لكه بيني قهوه اي دارم و از فردا بايد استراديول رو شروع كنم ميخاستم ببينم اين لكه بيني مشكل داره ؟ يعني نميتونم استراديولمو شروع كنم؟ 

خواهشا هر كي ميدونه بهم بگه ممنون ميشم 🌺🙏

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
2731
الهي فداتشم تا بوده حرف مردم بوده اينو كسي داره ميگه كه هنوزم تركش حرفاي مردمو داره ميخوره چون ١٠ ما ...

چیکا جونم بسلامتی کی قراره نی نی هارو ببینی😍😍😍😍

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
سلام دوستان  ممنون ميشم هركي اطلاع داره بهم كمك كنه  من تو سيكل انتقال هستم  ٢٧ شه ...

عزیزم دکتر من گفت طبیعیه ولی خب بازم حتما از دکتر خودتون بپرسید شاید نیاز باشه سونو بشی. 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤

اینجا کسی جواب میده؟

من‌۳۷سالمه و شش ماهه برابارداری اقدام کردم شوهرم واریکوسل داشت و عمل کرد اوکی شد فولیهام‌ بالتروزل ۲۱ ۱۹  ۱۷ بودن 

اردیبهشت از دادم‌اخیره تخمدانم ضعیف بوده و دکتربهم‌نگفته  ۰.۰۹

ی دکتردیگه بهم‌گفنه برا تخمک اهدایی اقدام‌کنم 

لطفا لطفا اگه اطلاعاتی دارد منو ریپلای کنین  من هرچا سوال میپرسم توی نی نی سایت کسی منو جواب نمیده دراین‌مورد خواهش میکنم

انشاءالله خدا همه نی نیا رو حفظ کنه، اره برای منم چون سرکلاژ کردم هفته ای یکبار هست، زنگ بزن مطب دکت ...

الهی آمین به شما فقط بخاطر سرکلاژ دادن خونریزی یعنی خداروشکر نداشتین. بعد آزاد میدن این آمپولو یا حتما نسخه پزشک میخواد؟

خدایا سپاسگزارم خدایا شکرت
عزیزم دکتر من گفت طبیعیه ولی خب بازم حتما از دکتر خودتون بپرسید شاید نیاز باشه سونو بشی. 

دوره دوم هم بزني و پريود بشي طبيعيه؟ 

شما زديد اين آمپول رو ؟ چند دوره زديد؟ پريود شديد؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
سارا جان شما کیست اندومتریوز داری اصلا بادکش نندازی حواست باشه خوب تست برات 

من چند روزه نایلون رو شکمم میزارم زیرش روغن سیاهدانه میزنم ی حالی میشه دلم 

مشکلم لخیره تخمدان ضعیفه 

پرولاکتین نداشتم 

خطرناک‌نیست برام؟

گفتم برم بادکش هم انجام بدم 

دوره دوم هم بزني و پريود بشي طبيعيه؟  شما زديد اين آمپول رو ؟ چند دوره زديد؟ پريود شديد؟

مگه پریود شدی؟ شما میگی لک داری دکترم گفت خون روان.عزیزم من دو دوره زدم فعلا بعد دومی ۶۵ روز گذشته و پریود نشدم هنوز. ولی دکترم گفت لکه بینی بعدش طبیعیه حالا میگم حتما به دکترت بگو. 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
ای واییی قند خیلی بده من با دستگاه های خونگی میگرفتم بالا بود بعد انقد رعایت میکردم که افت قند میگرف ...

اره خیلی بده منم فعلا دارم رعایت میکنم ببینم چی میشه.عزیزدلم چه اسم قشنگی🥰😍😍 خیلی دوس دارم و قشنگه.من ویهان انتخاب کردم عزیزم.حتما برای همون تیروییدت .کم شده چقدر.یعنی لازم نیست دارو بگیری؟وزن نیهاد جونو نرفتی جدیدا بگیری؟قربونت بشم لطف داری عزیزم حتما چشم💎❤

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
عزیزم    مگه هنوز ازاین حرفازده میشه؟ باور کن اینقدرمردم درگیراین زندگی سخت هستن که دیگه ...

اره فداتشم ادمهاي مريض رواني هيچوقت كم نميشن بلكه از نسلي به نسل بعدي منتقل ميشن😂من شمالي هستم فداتشم ساكن تهرانم

خداياشكرت....❤️