2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
بچه ها كسي جفتش قدامي هست؟

بله عزیزم من یه جفتام قدامی

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
خانما توروخدا کمکم کنید الان یهو خونریزی کردم من شونزده هفته و یکروز هستم یهو دیدم پدم شد خونی تا ال ...

اگه با استراحت خوب نشد برو سونو چیزی نیست تقریبا هممون این خونریزیا داشتیم 

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها اگ خدایی نکرده ساک تشکیل نشده باشه علایمی داره مثل خون ریزی اینا یا فقطبا سونو معلوم میشه

ایشلت که تشکیل شده دو قلوهم شده😍😍😍تبسم جان لنوفیست چه جوریه یعنی چیکار میکنن من نشنیده بودم تا حالا نمیدونم چرا اینقد استرس افتاده بجونم

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍💙سامیارم🩵
ممنونم عزيزم الهي همه ني نيا صحيح و سالم باشن كم كم تپلي هم ميشن

انشالله‌‌عزیزم

انشالله‌صحیح‌وسالم‌نی‌نی‌هاتوبغل‌کنی

برادوقلویی‌‌وزن‌نی‌نی‌هات‌عالیه

پسرمن‌یدونه‌بود۳کیلونشده‌بود.۲۹۵۰‌بود

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
2731
انشالله‌‌عزیزم انشالله‌صحیح‌وسالم‌نی‌نی‌هاتوبغل‌کنی برادوقلویی‌‌وزن‌نی‌نی‌هات‌عالیه پسرمن‌یدونه‌ب ...

اي جااانم فداش بشم 😍😍خدا حفظش كنه الهي

خداياشكرت....❤️ 
ایشلت که تشکیل شده دو قلوهم شده😍😍😍تبسم جان لنوفیست چه جوریه یعنی چیکار میکنن من نشنیده بودم تا حا ...

انشالله گلم برام دعا کن گیج شدم نمیدونم یبار برم سونو ساک تا خیالم راحت بشه یا بمونم ی بار برا قلبش برم 

خون ازشوهرت میگیرن لنفوسیت هاشو جدامیکنن ب دست تو تزریق میکنن

قربونت مهربون وای اره اصلا دارم خل میشم دیگه. حالا میخندم ولی دیروز و امروز کلی از دستشون گریه کردم ...

الهی عزیزم حق داری الهی که تنشون سالم باشه بزرگ شن بهتره لااقل خواسته هاشونو میگن 

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
اي جااانم فداش بشم 😍😍خدا حفظش كنه الهي

قربونت‌‌برم..

خداوندنی‌نی‌های‌شماروهم‌‌پناهش‌حفظ‌کنه

چیکاجون‌توروخدا‌موقع‌زایمانت‌منم‌دعا‌کن

حرف‌مردم‌خیلی‌اذیتم‌میکنه..مخصوصا‌ادعا‌های‌این‌جاری‌بیشورم.دارم‌ازاول‌شروع‌میکنم‌میرم‌رویان..دعاکن‌جواب‌بگیرم

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
قربونت‌‌برم.. خداوندنی‌نی‌های‌شماروهم‌‌پناهش‌حفظ‌کنه چیکاجون‌توروخدا‌موقع‌زایمانت‌منم‌دعا‌کن حرف‌ ...

الهي فداتشم تا بوده حرف مردم بوده اينو كسي داره ميگه كه هنوزم تركش حرفاي مردمو داره ميخوره چون ١٠ ماهه شهرمون نرفتم شنيدم كه ميگن معلوم نيست بچه از كجا گرفتن الكي فيلم بازي ميكنن كه حاملست😂😂😂ديگه خودت تا اخرش رو برو كه چقدر بيشعورن. هيچوقت حرف مردم تمومي نداره.با ارامش به راهت ادامه بده مطمئن باش همه چي عالي پيش ميره.

خداياشكرت....❤️ 
منم ۱۱ مهر انتقال داده بودم ۳ تا ۴ روزه پس منم برم واسه ساک نشون میده تو بتا ت چند بود

اره عزیزم نشون میده من بتام روز ۹ ۲۲۲ بود روز ۱۳ ۱۵۰۱ شده بود اره برو نشون میده خیالت راحت میشه حتما برو توو هول و ولا نمون 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
چ خوب بوده بتات برا من روز ۱۴ ۴۱۹ بود روز ۱۶ ۹۹۸ 

من رفتم سونو دوقلو بودن 😁 

چون ۲ تا بودن بالا بوده 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍