2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
سلام شمیم عزیز امیدوارم حال خودتو و نی نیات خوب باشن گلم تروخدا خیلی ویژه منم دعا ‌کن باردار ش ...

قربونت عزیزم،،خداروشکر خوبیم ایشالله قسمتت بشه 

راستش اگه توپریودی نباشه بهت شیاف میدن دردو نمیفهمی ولی اگه توپریودی بری درد داره وشیافم نمیدن،،والا من خودم تنها رفتم در حدیه معاینه یه کم بیشتر هستش،،واسه من توپریودی بود خیلییی درد داشتم تا یکی دوساعت بعدش دلدرد داشتم 

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
چقدر عالی مبارک باشه عدد بتا به تعداد جنین هم مربوط میشه شاید دو یا سه تا جنینت لانه گزینی کردن

مرسی گلم

خدایا شکرت ک بعد پنج سال سخت بالاخره حاجتمو دادیو ی فندق اومد تو زندگیم🌺💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارک باشه عزیزم,دوقلو باردار شدی،خدا برات حفظشون کنه،بار اوله انتقال دادی؟چکارایی انجام دادی که مثب ...

بله باراولم بوذ ی ماه قبل انتقال چرب کردن شکم با روغن سیاهدانه خوردن هرروز ناشتا سیاهدانع عسل 

بعد انتقالم پروتیین خیلی خوردم شیرسویا نشاسته 

تولت فرنگی رفتم و ی هفته استراحت مطلق

سلام عزیزم مبارکت باشه دوست من ۱۱۰۰۰ بوددوقلو باردار بود ان شا الله برا شما هم حتما دوقلویه😍

ان شاالله گلم

2731
ممنونم نیلو جون خدابهتون سلامتی بده ..داداشم ۲۲سالش بود خیلی آرزوها داشت منم باهاش مردم 😔😔

ای وای عزیز دلم 

نازنین واقعا نمیدونم چی بگم،از خدا براتون صبر میخوام

خدای من خیلی سخته😭😭😭😭

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
عزیزم شما دو قلو داری سرکلاژ شدی؟ منم دوقلو دارم خیلی استرس دارم

آره گلم دوقلو دارم.راستش خطرات دوقلو خوب بیشتر هم هست ولی خوب خدا داده خودش هم انشاالله برامون نگه می‌دارد استرس رو بزار کنار 

سلام عزیزم مبارکت باشه دوست من ۱۱۰۰۰ بوددوقلو باردار بود ان شا الله برا شما هم حتما دوقلویه😍

ان شاالله گلم

سلام دوستای گلم منم ازامروز دارو گرفتم وارد سیکل شدم .میخواستم بپرسم شما امپول سینال اف و hmc رو چجوری زدین پشت سرهم زدین یانه بینش یه وقفه ای دادین؟من امروز رفتم اول سینال افم و زدم و نیم ساعت بعد اون یکیو ،بنظرتون مشکلی پیش میاد نیم ساعت بینشون وقفه افتاد؟

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
قربونت عزیزم،،خداروشکر خوبیم ایشالله قسمتت بشه  راستش اگه توپریودی نباشه بهت شیاف میدن دردو نم ...

انشالله....ممنون گلم

خدا جونم مرسی بابت معجزه ات که روز مادر بهم هدیه دادی🤩
ممنونم عزیزم من اب شدم دیگه جونی برام نمونده با بچه کوچیک وغم به این بزرگی وانرژی که پسرم ازم میبره ...

اخ نازنین جون واقعا متاسفم .غم از دست دادن عزیز خیلی سخته.خدا بهت صبر بده .خدا بهت آرامش بده عزیزم

به نظر من شما اگه شرایط سنیت خوبه طبیعی میتونی باردار بشی...فقط خودتونو تقویت کنید اوضاع شوهرتون خیل ...

سنم که ۲۱ سالمه اما واقعا خسته شدم آی یو آی هم کردم منفی شد . چهارسال جلوگیری کردم اینقدر پشیمونم که هرروز خودمو سرزنش میکنم. چطور میخواد با این وضعیت طبیعی بشه؟فقط معجزه می‌تونه اتفاق بیفته. دکترم تا آزمایشو دید گفت باید ivf بشی. هنوز یه سال نشده اقدام کردم با یه سقط و ای یو ای منفی و یه انتقال منفی و دارو و دوا و دکترم بماند. اندازه ده سال دکتر رفتم اما نمی‌دونم قسمتم کجاس😔

خدایا مرا مسبب شکستن هیچ دلی قرار مده❤️ و دلم را به نقطه ای که خیرم در آن است متوجه ساز... الهی رِضاً بِرضائک 💜