2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849833 بازدید | 671080 پست
ایشالا که به نتیجه بررسی عزیزم. دکتر خودتون و همسرتون کی بوده و تو کدوم مرکز انتقال دادین. 

عزیزم من بهشتی اصفهان انجام دادم.دکتر خودم دکتر تهرانی دکتر همسرم‌هم آقای صالحی

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا مامان میشی عزیزم  ذخیرتون چند عزیزم ؟

ان شاءالله عزیزم .ذخیره ام 0/3

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
2731
یاسمن جون شما زیر نظر کدوم مرکز بودی دکتر خودت و همسرتون کی بود؟ و برای اینکه آزمایش به روش زتا انجا ...

عزیزم توی همون بهشتی زتا انجام دادن.یه روش برای جداسازی اسپرم با کیفیته

ایشالا که به نتیجه بررسی عزیزم. دکتر خودتون و همسرتون کی بوده و تو کدوم مرکز انتقال دادین. 

عزیزم‌جواب دادم

شما فامیل بودید با همسرتون که کاریو تایپ دادید؟ 

فامیل نبودیم عزیزم،دکتر براساس میکروناموفق و رشد نکردن جنین این آز گفت انجام بدیم.که خداروشکر نرمال بود.

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین       
بچه ها من دوباره آز دادم بتام امروز که روز۱۵ هست شده ۵۲۰...خوبه؟

عالیه🥰🥰🥰😍🥰ایشالله ۹ ماه بارداریت به خوشی سپری بشه عزیزم

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد