2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849802 بازدید | 671079 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قبلیا رو نبردی ازمایشگاه؟چطور متوجه شدن سپتوم داری ؟من با عکس رنگی مشخص نبود دلیل به وجود اومدنش&nbs ...

با همون عکس رنگی متوجه شدن قبلی ک هیسترو کردم دکتر عابدی اصلا نه دست زد بهش ن حرفی در موردش زد ولی الان میگن از اول بوده مثل اینکه از نوزادی هست 

نه عزیزم ،ب جاش گرفتگی ماهیچه پا دارم و درد کف پام🥴

عزیزم منم این چند وقت خیلی ماهیچه پام میگرفت به دکتر گفتم برام ویتامین دی ۱۰۰۰ روزانه تجویز کرد. از وقتی مصرف میکنم دیگه گرفتگی ماهیچه پا ندارم. حتما با دکترت مشورت کن .چون واقعا اذیت میکنه. من شبا هم خواب نداشتم از دردش

خدایا ممنون بخاطر هدیه قشنگت
اختیار داری گلم.این چه حرفیه.ممنونم بابت حس خوبی که بهم دادی.خدا عزیزانت برات حفظ کنه

فدایت ...انشاء الله بزودی میای خبرمامان شدنت رو بهمون میدی همگی خوشحالی میکنیم جشن میگیریم

من فردا دخترم رو بغل میگیرم‌ان شاالله.البته زینب جون از دیروز انقباض دارم.دکتر گفته اگه بدتر شد برو ...

خدایا به سلامتی عزیزم انشالا زایمان راحتی داشته باشی فردا ما رو هم دعا کن 🥰 انشالا عروس کنی خانم خانما رو 😍 

مامان ملیکا یادمه شما اوضاع اسپرم بد بود درسته؟ dfi هم داده بودین؟ استراحتت چطور بود؟

من فردا دخترم رو بغل میگیرم‌ان شاالله.البته زینب جون از دیروز انقباض دارم.دکتر گفته اگه بدتر شد برو ...

بسلامتی زایمان کنی دخترت  رو بغل بگیری منم دعا کن سر زایمان. طبیعی زایمان می کنی؟

خدایا شکرت