2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821312 بازدید | 669209 پست
اا چه جالب حتما دکترتون تیم دکتر نصر نیست شاید برای اون فرق میکنه لابد اونا چون تیمی هستن گرونتر میگ ...

🤣🤣🤣ویزیت ها که یکسان هست، پول سونو فرق داره، من که میگم حتما دستگاه های بالا فرق داره که سونو گرونتره باهاش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم روشو نگاه کن اگه نوشته s.cیعنی زیرجلدی.اگه نوشتهIMیعنی عضلانی.دوتاشم نوشته باشه یعنی دوتاشم می ...

رفتم دیدم دو تاش هم نوشته خودمم تو نت خوندم دیدم میشه هم عشلانی بزنی هم زیر جلدی ولی سرنگی ک داده نه سرنگ زیر جلدی نه مول امپول معمولی سوزنش از امپول  معمولی کوتاه تره منم با همون زدم تو باسن🤣

مگه ماما چکارمیکنه که پول میگیره؟

اختیار دارید، ماما همه کاره هست😂😂😂عزیزم اکثر توضیحات رو ماما میده، اولش میری پیش ماما، برگه هات رو میدی، حرف هات رو میزنی ، بعد دوباره صدات میکنن، دکتر سونو میکنه و دستورات رو میده، بعد ماما برات توضیح میده و دارو مینویسه و ...

2728
زینبی جون من چند روز پیش دکتر بودم برا سونو وزن ک رشد که خدا رو شکر همه چی خوب بود بچه هم همچنان سفا ...

ببین گلم طبق اصول قدیمی گفته حتما سزارین چون قدیما میگفتن گلدن بی بی باید سز بشه مادر 

ولی الان این قانون وجود نداره خصوصا برای دوستان خارج از کشور همه طبیعی زایمان میکنن

اما نظر خودم این هست هر خانم بارداری برای طبیعی آمادگی و آموزش باید داشته باشه و صرف علاقه به طبیعی کافی نیست و باید حتما کلاس شرکت کرد و ورزش کرد نباید گذاشت وزن جنین و مادر خیلی بالا بره کلا آموزش قوی و آگاهی کافی نیاز داره و به شیوه سنتی که همش میگن زور بزن تا بچه بیاد رو قبول ندارم

حالا اگر تو این فرصت تونستی آموزش ببینی و همه چیز از جمله تناسب سایز جنین و لگن و... خوب بود آره طبیعی وگرنه همون سزارین 

سلامت باشی عزیزم. انشالله پسر گلت همیشه بخنده     من فعلا با غذا کنترل میکنم، هر روز سیر ...

خیلی عالیه گلم فقط نمک رو صفر کن صفر صفر، حتی شده کسی برات نون بپزه میدونم خیییییلی سخته ولی میگذره عزیزم 

عزیزم ببخش ی سوال داشتم  دکتر طرازی بهم ی امپول داده برا روز ۲۱سیکل که باتوجه به تجربه دوستان ...

ثمین جان اون آمپول هر کاری دلش بخواد میکنه با مصرف هیچ چیز دیگه ایی هم نمیشه تاریخ پریود رو دقیق تعیین کرد با وجود اون امپول 

🤣🤣🤣ویزیت ها که یکسان هست، پول سونو فرق داره، من که میگم حتما دستگاه های بالا فرق داره که سونو گرو ...

به ما چاپ شده عکس سونو و نوشته هاشو میدن شاید فرق میکنه چون برای ما همون لحظه از دستگاه چاپ میکنن و میدن دستمون

در اندک من تویی فراوان یارب..
2738
سلام زینبی جون ببخشید من شاید یه ۱۸ نوزده روز دیگه اگه همه چیزاوکی باشه برم تو سیکل به نظرت روزه رو ...

نه گلم هیچ ربطی نداره خیالت کاملا راحت، فقط موقع شروع دارو ها از دکترت واسه غلظت خون بپرس چون داروهای هورمونی ریسک تشکیل لخته خون رو بالا میبرن که باید مایعات زیاد خورد اون شاید با روزه تداخل داشته باشه 

نه بابا امپول هارو گذاشته تو پاکت میزنم تو نت انگار همون امپوا hcg hmg ک برا فولیکول اینا هست میاد ب ...

پس اگر اون هست باز دو نوع داره عضلانی و زیر جلدی 

Hmg که عضلانی هست ولی hcg دو نوع داره 

میتونی عکسشون رو بفرستی گلم؟ 

اختیار دارید، ماما همه کاره هست😂😂😂عزیزم اکثر توضیحات رو ماما میده، اولش میری پیش ماما، برگه هات ر ...

ماما برای ماهم توضیح میده ولی پول جدا برا ماما نمیگیرن دکتر قبلیم هم همینجور بیشترکارارامامامیکرد ولی پول ازما نمیگرفتن

یا رب العالمین
2706