2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821308 بازدید | 669208 پست

بحث هزینه فقط مختص مراکز نی وقتی تو مملکت ما گوجه هروز گرونتر میشه دیگه طبیعیه مراکز هم.... 😄

از بحثای سیاسی اصلا خوشم نمیاد ولی خدایی همیشه همین بوده سالانه ماهانه همه چی گرونتر میشه اونا هم مثلا حقوق کارمنداشون  یا هزینه های اونجارو از جیب ماها باید دربیارن دیگه پس وقتی گرون میشه همه چی با هم قیمتش میره بالا چه میشه کرد ماها مجبوریم این هزینه هارو جور کنیم بلکه به خواستمون برسیم وگرنه کی از این جور خرج کردنا  زورش نمیاد واقعا هم هزینه ها بالاست ولی چاره چیه به قول معروف هرکه طاووس خواهد جور هندوستان  کشد 😁

انشاالله هممون بزودی نتیجه بگیریم و دیگه هزینه خود نی نی هامونو  بدیم خرجشون کنیم حال کنیم🥰

در اندک من تویی فراوان یارب..
گلم میفهممت  ولی حرفم این بود که الان که با اون دکتری فقط به حس خوب و مثبت شدن فکر کن و با چیزا ...

ممنون عزيزم من ٣٣ سالم بود با توجه به سنم دكتر نبايد اينقد اميد ميداد بعد كلا نا اميد  كرد كفت تخمك هات ذاتي كيفيت ندارن كاش خودت رو جاي من بذاري وببيني  با اميد واري ميري بانكچر ميكني فك ميكني همه جي گل وبلبل بعد همه جي خراب بشه چون لايو دكتر نصر رو ديدم ميكفت بعد سن ٣٢ كيفيت پايين مياد خب عزيزم منم اين همه هزينه كردم سه ماه سيكلم رو عقب مينداختم تلاشم رو ميكردم  نه اينكه فورا وارد سيكل بشم جون الان همه چي شيمياي شده بدنمون جه ويتاميني دريافت ميكنه  الان  اسپرم ها همه ضعيف تخمك ضعيف به خاطر غذايي كه ميخوريم همش شيمياييمجبوريم به مكمل روي بياريم  مثل همين ويتامين د من الان ٧٩ شده با قرص شده تابستون٨ بود وكرنه من چيكار به مام دارم ميكم خيلي ها از شهرستان ميان به اميد مثبت شدن واقعا ٥٠٠ تومن در حد توانشون نيست وگرنه تو اين مملكت جي ارزونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی شکر امیدوارم انتقالت مثبت شه دیگه دغدغه های بعدیت برا هزینه ان تی و انومالی باشه  حداقل ا ...

خدا از دهنت بشنوه. خیر ببینی. انشالله🤲❤️

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
2728
سلام عزیز دلم .باشه گلم زنگ میزنم .ان شاء الله کی انتقال میدی؟ 

دقیقا نمیدونم ولی الان روز سوم پریودم دارم قرص میخورم روز دهمم  میرم سونو انشالله اگه خوب باشه تاریخ برام مشخص کنه عزیزم التماس دعا دارم.

توکل بخودش🤲

ممنون عزيزم من ٣٣ سالم بود با توجه به سنم دكتر نبايد اينقد اميد ميداد بعد كلا نا اميد  كرد كفت ...

باتوجه به چيزهايي که از شما يادم هست.

من مشکل شما رو فقط  از جنين شناس ميدونم که فقط يه پسر براتون تشکيل شده، چون آزمايش همسرتون هم بد نبود، وقتي براي تعيين جنسيت دارن اسپرم جدا ميکنن، بايد از لحاظ فيزيکي و حرکت به اسپرم ها توجه کنن و هراسپرمي رو انتخاب نکنن.

ممنون عزيزم من ٣٣ سالم بود با توجه به سنم دكتر نبايد اينقد اميد ميداد بعد كلا نا اميد  كرد كفت ...

عزیزم منم با شرایط بسیااار عالی دفعه اول با کلی امیدواری رفتم دکتر عارفی و بیمارستان بهمن فقط یک جنین برام تشکیل شد فقط سه تا تخمک ازم گرفتن دنیا رو سرم آوار شد من که هیچ مشکلی نداشتم چرا اینجوری شد پس ببین کاملا درکت میکنم عزیزم دکترا از خداشونه  ما مثبت بشیم همشون همینن من انقد ترسیده بودم که دستو دلم به پانکچر دوم نمیرفت میترسیدم که نکنه بازم کم تخمک داشته باشم ولی تقدیرم ابن بود که دفعه اول نشه و اون اتفاق برام بیفته در صورتی که دکترم با توجه به وضعیتم و شرایطم تعجب کرده بود که چرا اینجوری شده چون من هیچ مشکلی نداشتم ولی چه کاری دیگه از دستم برمیومد  من مهرماه بیمارستان بهمن هفت میلیون پونصد هزینه پانکچرم شده بود اونجاهم  کم هزینه نمیگرفتن ولی چی شد هیچی. من درکت میکنم عزیزم ولی بسپار به خدا انشالله همه جی برامون درست بشه و به آرزوهامون  برسیم 

2740

[QUOTE=185543151]باتوجه به چيزهايي که از شما يادم هست. من مشکل شما رو فقط  از جنين شناس ميدونم که فقط يه پسر بر ...[/من ٢٠ تخمك كرفتن ٨ تاش نابالغ بوده از اون ١٢ تا ٨ جنين تشكيل شده البته همه ٨ جنين كه از تعيين جنسيت سالم بيرون نميان، همسرم تحرك وهمه چيش خيلي خوب بود من زنك زدم كفتن جنين شناس نيست چند بار زنك زدم از دكترم خواهش كردم صحبت كرده بود كه ١٢ تاش فقط بالغ بوده  كيفيتش خوب بودهمشكل اصلي اين بوده ٨ تاش نابالغ بودن  بعد تو تعيين جنسيت ٣ تا جنين رو ازدست دادم كفتن طبيعي چون كيفيت پايين مياد  كيفيت جنين بايد عالي باسه كهتو تعيين جنسيت واز اون ٥ تا ٤ تا دختر ويه دونه بسر تشكيل شده من همش فك ميكنم مشكل اصلي تخمك بوده 

سلام دوستای گلم. من ضخامتم شکر خدا هشت بود امروز روز نهم هست. دکتر گفت خوبه. خداروشکر ضخیم نشدم. میش ...

وای سه‌شنبه 😍 ماهنده جونم من دلم روشنه همین دفعه مامان میشی اصلا به تهران اومدنو و اینا نمیرسه 😇 انشالا نی‌نی ها میچسبن به دلت حالا حالاها نمیتونی از شهرت خارج شی تا روزی که با جوجه هات بیای تهران خونه ما مهمونی 

جالبه به ما نمیدن ، نکنه دستگاه های بالا و پایین فرق داره😂

من تعجب ميكنم شما ٢٨٠ دادين تأمين اجتماعي هستين ولي سونو ازاد من بهمن هم رفتم سيصد وخورده بود دقيق يادم نيست

من تعجب ميكنم شما ٢٨٠ دادين تأمين اجتماعي هستين ولي سونو ازاد من بهمن هم رفتم سيصد وخورده بود دقيق ي ...

هانا جان ما یه طبقه دیگه میریم اینجور که میبینم مثل اینکه هزینه ویزیت سونو فرق داره چون منم اسفند رفتم همون دویست و خوردی دادم قبلش هم ۱۸۶ میدادم ولی یکبار که ویزیت علیرضایی رفتم بیشتر شد 

2706