2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855151 بازدید | 671567 پست
ممنون چیکار جون.خیلی استرس گرفتم آخه.تهوع هم آخرین بار پریشب داشتم.برای شما خون هم اومد ؟چقدر؟

منم همينجوري هستم عزيزم يروز دارم يروز ندارم اصلا به علائم توجه نكن. از من قشنگ اندازه دوتا دستمال خون اومد كه من گفتم ديگه تموم شد زبونم لال. استراحت كن چيزي نيست ماها دوقلويي هستيم اين دردسرامون بيشتره

خداياشكرت....❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم همينجوري هستم عزيزم يروز دارم يروز ندارم اصلا به علائم توجه نكن. از من قشنگ اندازه دوتا دستمال خ ...

خدا خودش کمک کنه. والا همش استرس هست.هر روز به اندازه یه سال میگذره

2731
@زینبی_بابا    

سلام مرسی عزیزم چرا برای من آبی نمیشه ؟ بهم یاد میدی؟ 

جواب سوالمو دکترم خداروشکر داد البته دیگه گفتن تا شب صبر کنم و اگه پریودم خون جاری قشنگ اومد دوتا فقط شب بخورم و از فردا دوتا صبح دوتا شب بخورم

در اندک من تویی فراوان یارب..
خودشون كفتن ٧ تاش نابالغ بوده؟نميدونم علتش جيه يا دوز دارو ها كم بوده !  منم ٨ تا نابالغ د ...

توکارتم زده .اره اول هم که پرسیدم پرستارگفت لابد تخمکا همش خوب نبوده.من ۷روز روزی یه پرگووریس و۳روز روزی ۲تا.هایپر خفیف هم شدم

یا رب العالمین
زیره ی سبز از روز اول پریودی بخورم ؟

هروقت میخوای بری سونو از چندروز قبلش بخور ضرر نداره خیلی خوبه کی قراره بری سونو از یه هفته قبلش شروع کن بخور ک میری انشاالله خوب شده باشه اندومترت

خودشون كفتن ٧ تاش نابالغ بوده؟نميدونم علتش جيه يا دوز دارو ها كم بوده !  منم ٨ تا نابالغ د ...

عزیزم منم از ۲۷ تا فقط ۲۰ تاش خوب بود گفتن نابالغ بازم بااین حال ۱۲ تا جنین تشکیل شد 

خودتون ک مشکلی نداشتید پس چرا انتقال منفی داشتید؟

مرکز ی که شهرمون میرفتم کارشون خوب نبود و dfiهمسرم ۳۰بود که اکثرا میگن سقط میشه این حدودا. و اینکه مورفو۴درصد بود به جای میکرو ای وی اف کردن

دوستای عزیزم، سلام، ببخشید تک‌تک منشن نمیکنم، کوچولوی من امروز صبح دنیا اومد، همتون رو یاد کردم و هم ...

عزیز دلم هزاران بار تبریک میگم 

ایشالا زودتر دردات تموم میشه فقط و فقط شیرینی لحظه هات به خاطرت میمونه

کنار کوچولوی نازنینت بهترین لحظات رو بگذرونی

@زینبی_بابا    

سلام خوبی عزیزم؟گلپسرت خوبه؟😍 میگم شما بعداز ماه رمضون انتقال داشتی روزه هم میگرفتی؟استرادیولت رو چه طور میخوردی؟من امروز با دکتر انصاریپور ویزیت شدم...داروهامو داد ولی گف روزه نگیر ...بهم گف هر ۸ ساعت یه قرص استرادیول باید بخوری.حالا موندم چه کنم. روزه بگیرم یا نه

2706