2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671332 پست
سلام خانوما  دکتر آتوسا کریمی خوبه ؟ تشکیل پرونده دادم گفتن ویزیت بعدی با این دکتر هستی   ...

سلام عزیزم. من که خودم انتخاب کردم دکترمو با طرازی هستم ولی واقعا نمیدونم کی خوبه. تحقیقی که کردم انصاری پور. ظفردوست. ذنوبی. طرازی اینا رو میگفتن خوبن. 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤

میشه منو راهنمایی کنین دکترمگه باید ای وی اف کنم ولی خودم مگم زوده شرایطم اینه ⬅️psoیا همون تخمدان پلی کیستیکم از نوع شدیدش که فقط با دوفاستون پریود میشم حتی با پروژسترون پری نمیاد⬅️سنم 21⬅️بچه دومهه اولی رو پلی کیستیک نبودم و از 18سالگی دچار این مریضی شدم ⬅️چهار ماه اقدامم وفقط یه دوره دارو تحریک تخمدان که شامل، متفورمین، لتروزول، دوتا آمپول hmg مصرف کردم که در سنو 13سیکل حتی یه فولیکولم رشد نکرده بود وهیچ تغییر نداشتن ⬅️ورزن خوبه اضافه وزن ندارم و با اینکه تبلی شدید دارم آزمایش هورمونی که دادم خوب بود⬅️حالا شما بیاین بگین با این شرایط نمیشه بادارشم باید حتما ای وی اف کنم چون من هنوز 4ماهه اقدامم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

آخه جایی خوندم کسایی که اندومتریوز دارن احتمال داشتن مشکل ایمنی دارن از طرفی همسرم کرونا گرفت من ازش ...

منم آندو دارم یه سری آزمایشای ایمنی انعقادی رو دادم خوب بود خدا رو شکر فعلا چون تا حالا نه پانکچر شدم نه انتقال دادم به اصرار خودم نوشت نصفش رو. به نظرم به آندمتریوز و اینا ربط نداره چون حتی ماها که آندو داریم میتونیم طبیعی باردار بشیم اگه اسپرم خوب باشه و البته کیستمون شدید نباشه

2731
سلام خانوما  دکتر آتوسا کریمی خوبه ؟ تشکیل پرونده دادم گفتن ویزیت بعدی با این دکتر هستی   ...

سلام عزیزم منم ابن سینا میرم ویزیت اول رو با همین دکتر برو برات کارای اولیه مثل ازمایش ها رو انجام میده بعد از ویزیت بعدی هر دکتری که دوست داشته باشی می تونی انتخاب کنی من تعریف دکتر طرازی و عارفی رو شنیدم دکتر خودمم که دکتر انصاری پور هست 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷

[QUOTE=185087963]سلام عزیزم. من که خودم انتخاب کردم دکترمو با طرازی هستم ولی واقعا نمیدونم کی خوبه

ممنون عزیزم ، منم گفتم خودم انتخاب کنم گفت مشکلت حاد نیست  ، درصورتی خودم و همسرم ضعیف هستیم نمیتونم وقتمو الکی با هر دکتری هدر بدم . 

هر بار ویزیت با خودشون هستید یا تغییر میکنه ؟؟؟؟

سلام عزیزم منم ابن سینا میرم ویزیت اول رو با همین دکتر برو برات کارای اولیه مثل ازمایش ها رو انجام م ...

ویزیت بار اول شدم ، ازمایشام امادست ، چند وقت دیگ باید نوبت بگیرم برای ویزیت ،،، میگن دکتری که برات انتخاب کردیم دکتر کریمی هستش 

میشه تغییرش داد موقعی که تلفنی نوبت بگیرم ؟؟؟

[QUOTE=185087963]سلام عزیزم. من که خودم انتخاب کردم دکترمو با طرازی هستم ولی واقعا نمیدونم کی خوبه ...

فعلا هر دفعه با خودش بودم سه بار ویزیت شدم یه بار اولم با دکتری که خودشون برام انتخاب کردم. وا مگه میشه مشکلت چیه میخوای الان پیش کی بری و چه کاری کنی آی وی اف میخوای بکنی

ویزیت بار اول شدم ، ازمایشام امادست ، چند وقت دیگ باید نوبت بگیرم برای ویزیت ،،، میگن دکتری که برات ...

عزیزم فکر کنم بشه من ویزیت اول که شدم بعد رفتم آزمایشامو انجام دادم جوابشون که اومد زنگ زدم ابن سینا گفتم دکتر طرازی چه روزایی هستن بعد ازم پرسید شماره پرونده دارید گفتم بله بعد وقت بهم داد با دکتری که خودم میخواستم نگران نباش یه حرفی زده. ولی کلا هی نمیشه دکتر عوض کنی اسفند که رفته بودم خانمه با دکتر عارفی بود خودشم انتخاب کرده بود بعد گفت میخوام عوض کنم برم با طرازی منشیه بلند گفت اصلا نمیشه خودتون انتخاب کردید دیگه نمیشه بیچاره اونم رفت حالا بازم بپرس

ویزیت بار اول شدم ، ازمایشام امادست ، چند وقت دیگ باید نوبت بگیرم برای ویزیت ،،، میگن دکتری که برات ...

اره منم دکتر یکی دیگه بود عوض کردم زنگ بزن مرکز بگو مثلا با دکتر فلانی یه نوبت بهم بدین وقت میدن 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷
2706