2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841219 بازدید | 670509 پست
فعلا هر دفعه با خودش بودم سه بار ویزیت شدم یه بار اولم با دکتری که خودشون برام انتخاب کردم. وا مگه م ...

نمیدونم شانس منه ، پس تلفنی بهشون میگم ک میخوام عوض کنم ... تنبلی تخمدان ، اسپرم همسرمم ضعیفه ، دکتر قبلی هم میگفت چسبندگی خفیف داری دیگ نمیدونم ، فعلا که ازمایشات رو نبردم که دکتر ببینه و بگن مشکل چیه و چیکار باید بکنیم ... ولی الان نزدیک ۵ ساله که تو اقدامم و نشده با اینکه همسرم یک ساله ک واریکوسل گرفته و ضعیف شده قبلش سالم بود ،،، فک کنم اول و اخر باید میکرو کنم بهتره ک وقتمو هدر ندم .

عزیزم فکر کنم بشه من ویزیت اول که شدم بعد رفتم آزمایشامو انجام دادم جوابشون که اومد زنگ زدم ابن سینا ...

به من بعد ویزیت بار اول یه برگه داد نوشته بود دکتر همراه آتوسا کریمی همون لحظه گفتم عوض کن میخوام خودم انتخاب کنم قبول نکرد ، ولی چند روز دیگ ک تماس بگیرم حتما عوض میکنم 

هر چند خدا باید بخواد کارت درست شه وگرنه دکترا هم ک واسطه هستن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم شانس منه ، پس تلفنی بهشون میگم ک میخوام عوض کنم ... تنبلی تخمدان ، اسپرم همسرمم ضعیفه ، دکتر ...

آره عزیزم میکرو کن انشالله که مشکلت حل میشه آره زنگ بزن بگو با فلان دکتر میخوام باشم اصلا نگو میخوام عوض کنم ببین خودش چی میگه. حالا کدوم دکتر رو میخوای انتخاب کنی

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
2731
فعلا هر دفعه با خودش بودم سه بار ویزیت شدم یه بار اولم با دکتری که خودشون برام انتخاب کردم. وا مگه م ...

احتمال زیاد منم پیش دکتر طرازی نوبت بگیرم ، چند روزه نوبت میده ؟؟ 

من سونو واژینال روز ۸ پریود رو دارم شهر خودمون انجام میدم گفتن سری بعد که اومدی بیار ... حالا یه سوال پیش اومد برام بخوام نوبت بگیرم باید زمان پریودیم باشه دوباره خودشون سونو میکنن یا نه ؟

به من بعد ویزیت بار اول یه برگه داد نوشته بود دکتر همراه آتوسا کریمی همون لحظه گفتم عوض کن میخوام خو ...

آره عزیزم دقیقا همینه قربون‌ خدا برم. مطمین باش میتونی انتخاب کنی 

فرتیل سی ام رو دکترم گفت، ولی مولتی پریناتال رو دکتر قبلیم که برای چکاب اول بارداری رفتم پیشش گفت بخ ...

براي انتقال ميخوري ديگه فرتيل سي ام رو ؟ روزي ٢ تا؟دكتر باحالي داشتي تجويز كرده

2738
احتمال زیاد منم پیش دکتر طرازی نوبت بگیرم ، چند روزه نوبت میده ؟؟  من سونو واژینال روز ۸ پریود ...

دکتر خیلی مهربونیه خیلی قشنگ توضیح میده و جوابتو میده. من چون کیست آندمتریوز داشتم هیچ کدوم از سونوهامو قبول نکردن ولی گذاشتن توی پروندم خودشون سونو کردن. حالا اینو واقعا نمیدونم. ولی تست پاپ اسمیر و آزمایشای دیگمو همه رو چون تاریخشون نگذشته بود قبول کرد. زود نوبت میده طرازی شنبه و سه شنبه صبحها هستش 

دکتر خیلی مهربونیه خیلی قشنگ توضیح میده و جوابتو میده. من چون کیست آندمتریوز داشتم هیچ کدوم از سونوه ...

به امید خدا جواب میگیرین . ببخشین که میپرسم شما میخواین ivf انجام بدین ؟ 

به امید خدا جواب میگیرین . ببخشین که میپرسم شما میخواین ivf انجام بدین ؟ 

انشالله. آره عزیزم میکرو میکنم سه شنبه اگه پری بشم میرم داروهای پانکچر رو میگیرم انشالله سیکل رو شروع کنم

فدات شم خواهش میکنم کاری نکردم که انشالله موفق باشی و خیلی زود مامان بشی

همچین شما .‌.. انشالله خیلی زود نتیجه میگیرید و چشم و دلتون با وجود نی نی های خوشگل و سالم روشن میشه 

2706