2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818272 بازدید | 669070 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا نمی خواد بشماری همینکه تکونشو بفهمی خوبه 

فدااات عزیزم. خدا بچه هات رو برات سلامت نگهداره و به سلامتی زایمان کنی. خیلی نگران بودم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2728
آره خودش خوش اخلاقه خیلی من سری پیش حالشونو گرفتم الان خودش داروهامو مینویسه ماماش داروهای منو و یه ...

ایول خوب گفتی

کاشکی همه همینکارو میکردند و حقشون ضایع نمیشد

خدا بزرگه انشالله جنین های زیادو تپل مپل برات تشکیل بشه

عزیزمی انشاالله انشاالله همه منتظرا دامنشون سبز بشه

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
داروی خوبیه ان شاءالله نتیجه بگیری عزیزم کی قراره پانکچر بشید 

نمیدونم

دکتر ازمایش داد فعلا انجام بدم

بعد ببرم

احتمالا بزارم بعد عید

فقط نمیدونم قرص ابووست رو چند وقت قبل پانکچر بخورم

2738
به نظرم باید حدودا ۴۰ روز قبلش بخوری تا تاثیر بزاره

منم دو بسته گرفتم بر دوماه

گفتم شاید بازم لازمم بشه دو دوره تخمک کشی کنم

چون تخمک هام کمه

فقط رو کیفیت تخمک تاثیر میزاره درسته

یا رو تعدادم تاثیر میزاره

عزیزم اینطوری نیست امکان نداره بدون اجازه تخمکی رو بردارن اصلا اگه بخوان اینکارو کنن از اول بجای 23ت ...

سمرجونم دلم عجیب گرفته .دارم میام تهران فردا وقت دکتر دارم .نمیدونم چرا بغض داره خفه ام میکنه

نه عزیزم اینکارو نمیکنن اتفاقا خیلی هم تعریف جنین شناسشون رو شنیدم اگه تعداد جنینا کم میشه ربطی به ب ...

منم اول همینو گفتم عزیزم ولی اخه چطور میشه ک ایشون و خیلیا از ۱۷ تخمک ۳ تا جنین داشته باشند احتمالا اسپرم خوب را درست تشخیص نمیدند 

2706