2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6826086 بازدید | 669457 پست

سلام دوستان خوبین

من روز ۱۰ انتقال جنین بلاستم صبح بیبی چک زدم منفی شد

از روز دو انتقال هم دردای پریودی داشتم از دیروز هم یه درد وحشتناک مثل پریود میگیره ول میکنه کسی بوده اینجوری مثبت شه جواب آزمایشش؟

از طرفی میگم بیبی چک باید نشون میداد تا الان😔😔😔

@مامان_ماهک10    

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
سلام دوستان خوبین من روز ۱۰ انتقال جنین بلاستم صبح بیبی چک زدم منفی شد از روز دو انتقال هم دردای پ ...

عزیزمم می دونم ناراحت میشی ولی نا امید نشو ۱۲ باز بزار یا همون ۱۴ برو ازمایش بده 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوکی گلم حتما امتحانش میکنم ببینم تاثیرش چطوره. البته جمع کردنش کوتاهه مثلا در حد ۱ دقیقه ی گوشه سفت ...

عزیزم عکس العمل بچه ست نسبت به دارو و این نشونه خوبیه 

اگه تکون نخوره ک بیشتر استرس میگیرید عزیزم

سلام دوستان خوبین من روز ۱۰ انتقال جنین بلاستم صبح بیبی چک زدم منفی شد از روز دو انتقال هم دردای پ ...

سلام‌عزیزم

من‌جرات‌نکردم‌بی‌بی‌بندازم

فردامیخام‌آزمایش‌بدم‌ازالان‌‌بدنم‌داره‌میلرزه

منم‌تقریبا‌مثل‌توام‌..روزپریودیم‌کمردرد‌‌داشتم

اما‌چندروزه‌کمه..میگیره‌‌ول‌میکنه

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
2728
آرزو جان شما این چندروزه زیردلتون درد نداشت منم فردا روز ۱۲ ولی ننیدونم فردا بی بی چک بزارم یا برم آ ...

عزیزم من اصلا هیچ علامتی نداشتم فقط دیروز و پریروز سردرد شدم همین.به نظرم برو آزمایش یکراست. من از بی بی کلا میترسم.هر چند آخرین بی بی چکم مثبت شده بود ولی بهش اعتماد نداشتم از بس منفی دیده بودم.از طرفی بی بی بذاری برای آزمایش آماده تری.ان شاالله امید به خدا مثبتی عزیزم 

شك هايت را باور نكن و به باورهايت شك نكن ❤️
منم دكترم عليرضايي  ولي مگه  قرار نبود عمل ها رو دكتر نصر انجام بدن چون گفتن ويزيت نميكنن ...

نه عزیزم احتمالش کمه اینکارو بکنند

ممکنه کیفیت اسپرم کم باشه ویا تخمک پوچ باشه بخاطر همین تعداد جنین کم میشه

عزیزمم می دونم ناراحت میشی ولی نا امید نشو ۱۲ باز بزار یا همون ۱۴ برو ازمایش بده 

برام روز ۱۵ نوشته آزمایش 

آره ۱۲ هم میزارم ببینم خدا چی می خواد😔😔😔

شما چه علائمی داشتید؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
سلام‌عزیزم من‌جرات‌نکردم‌بی‌بی‌بندازم فردامیخام‌آزمایش‌بدم‌ازالان‌‌بدنم‌داره‌میلرزه منم‌تقریبا‌مث ...

ان شاالله که مثبت بشی بیای مارو هم خوشحال کنی🤲🤲

چی بگم والا من حس می کنم حالتام مثل اون دفعست و احتمال زیاد منفیه

بازم میگم هر چی خدا خواست

2738
برام روز ۱۵ نوشته آزمایش  آره ۱۲ هم میزارم ببینم خدا چی می خواد😔😔😔 شما چه علائمی داشتید؟

من تخمدانام تیر میکشید فقط ولی به علائم نیست ایشالا خدا دلت و شاد کنه عزیزممم می دونم چه استرسی داری 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
من تخمدانام تیر میکشید فقط ولی به علائم نیست ایشالا خدا دلت و شاد کنه عزیزممم می دونم چه استرسی داری ...

دعا کن برام عزیزم😔😔😔چهارشنبه آزمایش دارم

ببین چندروز یه بار زنگ بزن به  داروخانه دکترحسینی ببین اورده من دو بسته ۱۲۰تایی خریدم شد۱۶۰۰& ...

من دقیق نمی دونم ولی خودم دو  سه روز قبل پریودیم شروع میکردم روزی سه دونه تا زمان تخمک گذاری فقط میخوردم  ولی باز از دکتر بپرسی بهتره 

دکتر منم ایشونه من الزهرا با ایشون ویزیت میشدم دو روز مونده به پانکچر بهم گفت تانک فریز الزهرا جا ند ...

خیلی عجیبه چطور میشه از ۱۷ تا تخمک ۳ تا جنین 

من از ۶ تا تخمک ۳ تا جنین داشتم

اره گلم منم شنیدم خیلی از تخمکها رو مراکز ناباروری فریز میکنن بدون اینکه ماها اطلاع داشته باشیم ... ...

عزیزم اینطوری نیست امکان نداره بدون اجازه تخمکی رو بردارن اصلا اگه بخوان اینکارو کنن از اول بجای 23تخمک بهتون میگن ده تا تخمک داشتین چرا بگن بیست و سه تا که بعد شما همچین فکری کنید اگه تعداد جنین با تخمک یکی نی دلیلش کیفیت اسپرم و تخمکه نه چیزی دیگه ای

در اندک من تویی فراوان یارب..
2706