2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671333 پست
ممنون عزیزم چشم سعی میکنم

مواظب‌خودت‌باش..سلامتی‌خودت‌ازهمه‌چی‌مهمتره

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
اره بخدااا خیلی تیکرمو میبینم میگم چه زود گذشت واقعا این عمرمونه منم ۲۹ هفته و ۵ روز رفتم سونو ۱۳۲۷ ...

عزيزم واسه منم دعا كن  همون بار اول انتقال مثبت بشم دخترم خيلي دوست داره يه داداش داشته باشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم واسه منم دعا كن  همون بار اول انتقال مثبت بشم دخترم خيلي دوست داره يه داداش داشته باشه&nb ...

ای جونممم ایشالا با اولین انتقال دلتون شاد بشه و دختر گلتم صاحب یه داداش سالم بشه عزیزمم

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2731
عزیزم ان شاالله همتون مثبت میشین امیدتون به خدا باشه.بخدا من هر روز دعا میکنم برای همه.چون قشنگ حال ...

آرزوجون‌میگم‌‌دکترمن‌برایکشنبه‌آز‌نوشته

امامن‌فرداداخل‌شهرم‌میخام‌آزبدم

میگم‌چون‌تاریخ‌آز‌یه‌روزعقب‌تره‌میگیرن؟

بدون‌نسخه‌چی؟

کلا‌تیتربتا‌‌‌مبلغش‌با‌دفترچه‌وآزاد‌فرق‌میکنه؟

شماروز‌چندانتقال‌آز‌دادی؟

من‌فرداروز۱۴‌جنین‌بلاست..بایدنشون‌بده‌دیگ؟

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
نه عزیزم من طول سرویکسم خوبه نیازی ب ریداکت ندارم سه قلو بودم بعد از سونوی ان تی ریداکت کردم یکیشو. ...

وای عزیزم خیلی ناراحت شدم

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
ای جونممم ایشالا با اولین انتقال دلتون شاد بشه و دختر گلتم صاحب یه داداش سالم بشه عزیزمم

مرسي عزيزم نسبت به اين مركز ميرم دودلم همه تخمك زياد دارن ولي تعداد جنين هاشون كمه شما چند تا جنين داشتين ؟من هنوز پانكجر نشدم تيروييد كم كار دارم دكتر عليرضايي گفتن بيا تخمك كشي كن بعد عيد انتقال انجام بديم ولي تيروييد خودش رو كيفيت تخمك  تاثير ميذاره ، ديگه نرفتم تا ١ ماه قرص مصرف كنم

مرسي عزيزم نسبت به اين مركز ميرم دودلم همه تخمك زياد دارن ولي تعداد جنين هاشون كمه شما چند تا جنين د ...

من ۲۵ تا تخمک داشتم ۱۸ تا جنین 

کجا میرین اخه تعداد جنین هم‌بستگی به تخمک داره و هم اسپرم 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
شماازظهیری راضی هستی؟اولین باره دارین انتقال میدین؟

دکتر منم ایشونه من الزهرا با ایشون ویزیت میشدم دو روز مونده به پانکچر بهم گفت تانک فریز الزهرا جا نداره باید بیای مهر چنان فشار عصبی بهم وارد شد خوب پول مگه علفه خرسه که یه روزه بری دنبالش

بعد میگه من موظف نبودم بهت یگم الزهرا باید بهت میگفت اخه تو دکتر منی اخرم رفتم مهر که از 17 تا تخمک فقط 3 تا جنین تشکیل شد، خوب تانک الزهرا که به اندازه 5تا جنین جا داشت، من 8 میلیون دادم واسه پانکچر و فریز که تعداد بیشتری جنین فریز کنم اما.. 

درصورتی که اگه دولتی میرفتم کلا میشد 3 میلیون 

نمیدونم والا چجوری اینا میخوان اون دنیا جواب بدن

ماه دیگه باید برم برای انتقال جنینای گوگولیم

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
خانما سلام من امروز پانکچر شدم درد دادم کمی به طوری که کمی باید دولا شمو راه برم دردم از سرمعدم هست ...

مبارکه سمرجون🥰🥰🥰

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد

[QUOTE=173873210]برای من سفید بود مثل اب قند بود یه خانوم بعد من اومد برای اون پرتقالی بود پارتی بازی کردن 🤨🤨🤨🤨🤨 ...[/QUOTE

من هفته ۱۵ یا ۱۶ بودم دکتر غدد برام نوشت انجام دادم . مال منم مایع  سفید بود و شیرین اما قابل تحمل بود و حالم بد نشد. برا منم عددا تقریبا مثل مال شما شد و دکتر گفت نرماله. برامن ناشتا ۸۷ بود یکساعت بعد ۱۴۳ و دوساعت بعد ۷۶ بود

خدایا ممنون بخاطر هدیه قشنگت
اره هرچی خدای بزرگ بخواد همونه یک لحظه دپرس شدم بعدگفتم غصه بخورم چی میشه؟  ممنون عزیزم ازدلدار ...

مطمئنم حکمتی داره مهربون جون

تازه هرکی انتقتلش کنسل شده بعدی رو باردار شده😚😉

[QUOTE=173873210]برای من سفید بود مثل اب قند بود یه خانوم بعد من اومد برای اون پرتقالی بود پارتی باز ...

اهان خوب بوده پس بازم ۲۴هفته انجام میدی ؟ منم تیروییدم دوباره کم کارشده برم پیش دکترغدد ازمایشمو بیینه ...من توخونه هم قنومو میگیرم بیشتر اوقات پایینه با اینکه خیلی شیرین میخورم 

2706