2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818874 بازدید | 669102 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من لک بینی داشتم انار میخوردم دکترم گفت خون رو غلیظ میکنه از روزی که نخوردم گوش شیطون کر دیگه لک ندا ...

ای بابا میگفتن بره لانه گزینی خوبه منم هفته دیگه انتقال دارم دعا کن برام🙏🏻🌷بار سومه و جنینای اخرم دفعه میش مثبت شدم و سقط شد😔

💕تیکر یک سالگی فندقای مامان 👦👧معجزه های خدا💕
شیرم که هیچی والا همون حدود 300 مونده اما گلپسری حساااااابی وروجک شده، دستشو میگیره به اطراف راه می ...

عزیرم برا من تو غربالگری اول تو آزمتیشش زده papp-a دکترم گفت حتما انرمالی رو برو بنطرت مسکلی هشت

.🌸🌹🌼🌹🌸.
2731
عزیزم مجدد استفاده کن، از همه مهمتر پروژسترون هست  فقط حتما حتما مجدد آزمایش بده، فقط روزهای د ...

مرسی عزیزم چشم ممنون از راهنمایت والا حالا که دکتر گفت ادامه بدم دیگه گفتم ادامه بدم که پسفردا با خودم نگم ای کاش .. شاید ... حالام منتظر معجزه خدام توکل بخودش من تلاشهای آخرمم گفتم بکنم هرچی خواست خدا باشه راضی ام بهش

در اندک من تویی فراوان یارب..
ای بابا میگفتن بره لانه گزینی خوبه منم هفته دیگه انتقال دارم دعا کن برام🙏🏻🌷بار سومه و جنینای اخرم ...

ایشاالله مثبتی از الان خیار و سردیجات اصلاااااااا نخور فقط گرمی بخور تا دو روز مونده به انتقالت منم با آخرین جنین هام مثبت شدم برات حمد میخونم ایشاالله مثبت شی

.🌸🌹🌼🌹🌸.
2738
نه بابا غذا که نوش جونت، اصلا کی گفته همبرگر بده!!!!  من کلی میخوردم البته اغلب خونگی با پنیر ...

چه میدونم میگن اخه ادویه نباید باشه تو غذاها باورت میشه از روز انتقالم یذره زردچوبه هم حتی تو پختن غذاهام نزدم دیگه از ترسم فقط نمک. چقدم زجر آوره خخخخ تازگی شنیدم نمک هم ممنوعه تو آی وی اف😳

استرس نداشته باش سوره توحید رو بخون.بعدش آب و نشاستع بخور انار اصلا نخور سیب زمینی و ماکارونی زیاد ب ...

انار کی گفته نباید خورده شه من که شنیدم انار خیلی ام خوبه 

2706