2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6827527 بازدید | 669541 پست
سلام خانم ها من روز ۹ انتقال جنین هستم.همش درد و حالات قبل پریود شدنم رو امروز داشتم.همش فکر میکنم ا ...

عزیزم من روز ۱۲ هستم و همش رحم و تخمدانهام تیر میکشه جز این هیچ خبری از علائم نیست🤦🏻‍♀️😔

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اخه من یه بیمارستان گاندی برای مشاوره ivf رفتم پیش عارفی به من گفت.ivf کنی خودتو ناقص میکنی به خاطر ...

عزیزم به سلامتی و دل خوش به دنیا بیاریدفندق کوچولوتون رو.شما پیش کدوم دکتر رفتید.بارچندم انتقالتون بود و علایم قبل از آز داشتید؟❤❤🥰🥰

سلام بچه ها من امروز آزمایش بتا دادم روز ۱۵ انتقال هستم و عدد بتا شد ۸۰۰ برام دعا کنید قلبش تشکی ...

مبارکه عزیزم به سلامتی و دل خوش.ان شاء الله به حق فاطمه ی زهرا صدای قلبش رو بشنویم عزیزم.🥰❤شما هم علایم نداشتید من خیلی نگرانم روز ۱۲ هستم فقط درد دارم دیگه هیچی😔😔

2742
عزیزم من روز ۱۲ هستم و همش رحم و تخمدانهام تیر میکشه جز این هیچ خبری از علائم نیست🤦🏻‍♀️😔

منم دقیقا همینطورم.هیچ علائم دیگری ندارم.هی سینه هام رو فشار میدم بلکه درد بگیره فکر کنم علائم بارداری دارم.😔 خدا کنه مثبت بشه و اینا طبیعی باشه

2740
بالاخره از صبح تا الان دکترم خودش تازه ج داد گفت امکان داره بره بالا یبار دیگه آز بده حالا من داروها ...

عزیزم مجدد استفاده کن، از همه مهمتر پروژسترون هست 

فقط حتما حتما مجدد آزمایش بده، فقط روزهای دیگه ساعت داروها رو بهم نزن اصلا 

ان شاالله حالا که به دلت افتاده صحیح و سالم برات بمونه گلم

خانما من فردا انتقال دارم برام دعا کنید چه کارایی قبل انتقال انجام بدم ممنون جواب بدین

استرس نداشته باش سوره توحید رو بخون.بعدش آب و نشاستع بخور انار اصلا نخور سیب زمینی و ماکارونی زیاد بخور چایی هم کم رنگ

.🌸🌹🌼🌹🌸.
بعد متاسفانه من امروز یذره همبرگر خوردم خیلی ناراحتم اخه صبح بیمارستان گفت قطع کن داروهاتو مطبم که ز ...

نه بابا غذا که نوش جونت، اصلا کی گفته همبرگر بده!!!! 

من کلی میخوردم البته اغلب خونگی با پنیر پیتزا

مرسییی گلی. حال گل پسرخوبه؟ شیرت چطوره؟ کافیه براش؟ 

شیرم که هیچی والا همون حدود 300 مونده

اما گلپسری حساااااابی وروجک شده، دستشو میگیره به اطراف راه میره، کارهای خطرناک میکنه 😁😁😁😜😜 ان شاء الله قسمت شما و دوستان

استرس نداشته باش سوره توحید رو بخون.بعدش آب و نشاستع بخور انار اصلا نخور سیب زمینی و ماکارونی زیاد ب ...

انار که میگن خوبه جدا نباید خورد؟

💕تیکر یک سالگی فندقای مامان 👦👧معجزه های خدا💕
2706