2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820887 بازدید | 669189 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم یعنی زوج مینور هستین؟ کجا داری pgd میکنی؟هزینه ش چقدر شد؟ الهی که همشون سالمن و اولین انتقال ...

آره عزیزم، ممنون گلم، انشاءالله برای خودتم همینطور باشه، من شیراز مرکز سیروس رستمی میرم، من تا الان دوبار پانکچر شدم چون پانکچر اولم جنین بلاست 6 تا بود باز پانکچر شدم 10 تا جنین بلاست شد، گلم من تا الان 65 میلیون هزینه کردم بدون هزینه انتقال، نزدیک به 33 میلیون برای pgd دادم، که همه جنینارو pgd انجام بدن، البته بگم مرکز رستمی هزینه ها خیلی خیلی بالاست، مراکز دیگه کمتره، اگه مام تهران بری عالیه و فکر می کنم هزینه هات خیلی کمتر شه و آمار مثبت مام هم بالا بوده، امیدت به خدا باشه، انشاءالله که باردار میشی و نی نی سالم میاد بغلت، حالتو من خوب می فهمم، خودمم روزی که می خواستم برم سقط کنم خیلی حالم خراب بود، ولی بعدش از خدا کمک خواستم و بلند شدم و عزممو برای میکرو جزم کردم و همه چی رو سپردم دست خدا، انشاءالله خودش به هممون کمک می کنه.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست

من خیلی بی طاقت شدم، اون هفته بهتر بودم اما الان خیلی استرس دارم، نوک پاهام یخ میشه، شبا لرز میکنم، تا حالا اینطوری نبودم، میگن دمای بدن بالا میره من پاهام یخ میشه چرا؟ 

2740
سلام دوستان  لطفا هرکی تجربه داره ممنون میشم راهنمایی کنه شما از شکم بند استفاده میکنید ؟ اگر ...

سلام عزیزم، شکم بند برای چیه؟ من نشنیدم اصلا😶

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
من خیلی بی طاقت شدم، اون هفته بهتر بودم اما الان خیلی استرس دارم، نوک پاهام یخ میشه، شبا لرز میکنم، ...

یکی از علائم بارداری یخ شدن نوک انگشتهای پاس

فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا🧡😍
شکم بند بارداری . برای اینکه فشار رو از کمر کم کنه و نی نی رو بالا نگه داره و شکم نیوفته و ... دکترت ...

شکم بند خیلی خوبه دلم میخواد از الان ببندم ، کمرم درد میگیره

فندق مامان و بابا بی صبرانه منتظر دیدنت هستیم.این انتظار برای من و بابایی شیرین ترین انتظاره...پس محکم بچسب تو دل مامانی تا به موقع صحیح و سالم بیای تو بغلمون عشق مامان و بابا🧡😍
آره عزیزم، ممنون گلم، انشاءالله برای خودتم همینطور باشه، من شیراز مرکز سیروس رستمی میرم، من تا الان ...

انشالله عزیزم

الهی به امید خودش

منم باید خودمو زود جمع و جور کنم 

بالاخره قسمت ما هم اینجوری بوده،البته که خودمونم انتخاب کردیم و راضی هستیم

الهی که این سختی زندگیمونم مرتفع بشه

چقدر گرون واقعا

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
2706