2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822488 بازدید | 669253 پست
سلام خوبین خانوما میگم آندومتر برای انتقال چند خوبه؟  من امروز 12سیکلم بوده رفتم 10بود حالا ا ...

گلم ار ۸ تا ۱۰ خوبه

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
بله عزیزم خیالت راحت دکترکلانتری هم میگفت از۸تا۱۴بهترین ضخامت برای انتقال هس

شما باردارید 

ایندفعه دکتر بجا آمپول بهم شیافت داده گفته هیچ فرقی ندارن باهم ولی میترسم آمپول بهتر باشه

منم و حسرتِ با تو ما شدن...
ممنون عزیزم، انشاءالله خودتم به سلامتی زایمان کنی و نی نی سالم بیاد بغلت، راستش تا الان خیلی دوندگی ...

ممنون جانم، آره دقیقا میدونم چی میگی هم از مخارج هم رفت و آمد به کلینیک واقعا سخته، ان شاالله هم شما به زودی نتیجه تلاش و زحماتت بگیری و هم همه ی منتظرا تا پایان سال پایان انتظارشون باشه 🙏😍

ممنون عزیزم، انشاءالله خودتم به سلامتی زایمان کنی و نی نی سالم بیاد بغلت، راستش تا الان خیلی دوندگی ...

برنجک جان حق داری منم دو بار میکرو کردم فقط اینبار ۲۲/۵هزینه پی جی اس دادم ۵هزینه پانکچر و ۵/۸۰۰انتقال و داروها فقط استرادیول خارجی ۹۰۰هزار بقیه داروها و سونو  ویزیت بماند 

اول اینکه خداروشکر میکنم حداقل تواناییشو داریم بعدا واقعا قبول دارم از لحاظ روحی خیلی آدم داغون میشه فرض کن شنبه تو اتاق عمل بعد از ۹ماه دوندگی و هزینه گفت ۱پسر سالم مونده خدا میدونه چقد حالم بد بود به خدا میگم واقعا برای تو کاری نداره نزار حسرت به دل من و بقیه بمونه انشاالله که عزیزم به زودی زود دلت شاد شه و به مردان برسی

2706