2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818486 بازدید | 669079 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم الان ی لظه تایپک و دیدم اومدم ازت تشکر کنم  من پارسال آذر انتقال دادم خیلی از شما سوا ...

سلام عزیزم 😍😍😍😍😍 مبارکت باشه 😍 😍 😍 

عزیزم خوشحالم اگر راهنمایی هام مفید بوده

واسه افسردگی هم حتما اگر حالت خوب نیست پیش مشاور یا روانپزشک برو خیلی عالیه، اگر هم دارو دادن نگران نباش چیزی میدن که با شیردهی تداخل نداشته باشه 😉😉😉

روی ماه دختر گلت هم ببوس

پیج دکتر ظریفی هم اگر تا حالا فالو نکردی برو فالو کن و بخون، ازت امتحان میگیرم😅😅😅

2728
من ۳۱ سالمه سقط داشتم ک گفتم پوچ بود نه سابقه هایی ک گفتید هیچ کدومو نداریم دکترم چون قرص پرندیزولون ...

آهان خب پس دیگه چرا نگرانی، همه چی عالیه 

ان شاالله که این دفعه مامان بشی و خاطره اون سقط هم از ذهنت پاک بشه

ممنون عزیزم، والا امروز سی تی اسکن هم شد، دکتر گفت سی تیش هم مشکوکه و باید تست از حلق یا بینی انجام ...

توكل به خدا عزيزم ، حالا ان شا الله كه همسرتون مشكلش زود حل بشه ، قطعا توي كارهاي خدا حكمتي هست ان شا الله كه خيلي زود حكمتش رو ميخواد با معجزه بهتون نشون بده ، خانمي من قابل باشم هميشه در حال دعا براي همه منتظرهاي ني ني هستم ، ان شا الله كه شما هم خيلي زود ما رو خوشحال ميكني .

2738
عزیزم خیلی سخته اما ایمان داشته باش قسمته از خدا بخواه هر وقت قسمتت شد کارتو خودش راه بندازه من از ب ...

عزیزم، از ته دلم دعا می کنم به زودی طعم مادر شدنو بچشی، ممنون بابت حرفات، راس میگی در مورد قسمت...

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
توكل به خدا عزيزم ، حالا ان شا الله كه همسرتون مشكلش زود حل بشه ، قطعا توي كارهاي خدا حكمتي هست ان ش ...

ممنون دوست مهربونم  

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
عزیزم خیلی سخته اما ایمان داشته باش قسمته از خدا بخواه هر وقت قسمتت شد کارتو خودش راه بندازه من از ب ...

عزیزم منم ۹سالو چند ماهه که ناباروری دارم حالتو درک میکنم..😔

چرا تخمک اهدایی نمیگری؟! یه خانوم همین مشگل شمارو داشتن که گفت یزد و تهران رفتم خیلی انتقال دادم نگرفته اخرش تو شهرخودمون کرمانشاه گفتن تخمک اهدایی بگیر از خواهرفته بود و ۲بار انتقال داد اولش گفت سقط شده بود در ۱۲ هفته ولی باردوم انتقال دخترش به دنیا اومده بود سنش ۴۵ بود و ۲۴سال ناباروری داشته بود...سخته تخمک اهدایی ولی تو شکم خودت رشد میکنه 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
والا بگم عالی بوده نه ولی خوب بد هم نبوده، عزیزم خدا بخواد بده با همین حالت هم بچه میده

زینبی جون به من قبل انتقال فولیک اسید یک گفتن بخور و تا دیروز فولیک ۱ استفاده کردم و داروهام تموم شد رفتم دارو جدید گرفتم دیدم فولیک اسیدم ۵ هست به نظرت اشتباه ۵ دادند و یا از رو دلیل؟

من چکار کنم اصلا هم دسترسی به دکترم نیست😞

2706