2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6826266 بازدید | 669460 پست
سلام چطوری  لکه بینیت خوب شد؟  من یبوست گرفتم    

سلام خوبم فعلا ولی همچنان هی خودم و چک میکنم از ترس...من یبوست و نفخ و از اول داشتم انگار بخاطر پرژسترونه

امیدوارم خدا آخرش و برامون خیر در نظر گرفته باشه🙏

مرسی عزیزم نمیدونم چجوری بود حالا به نظرت ازمایشش برا ای یو ای؟؟  بعد یه سوال دیگه من هم دارم ...

عزیزم اینوفولیک ترکیب اینوزیتول و فولیک اسید هست، و برای تنظیم قند خون استفاده میشه، و فکر کنم دوز فولیک اسید 400 باشه، ولی فولیک 5 دوزش 8 برابر هست، 

سن و سال شما چه قدره؟ مینور نیستی؟ سابقه نقص لوله عصبی در نزدیکان یا بچه قبلی نداشتی احیانا؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم بنظرت اگه به دکترم بگم ۵ روزه ش نکنه به حرفم گوش میده چون واقعا ریسک بزرگیه

حتما میتونی بگی عزیزم چون حق شماست، جنین های شما هستن 

اما دلیلش رو بپرس شاید قانع شدی

و به دکتر بگو شنیدی جنین سه روزه ممکنه تو رحم رشد کنه و تبدیل به نوزاد بشه اما ممکنه تو محیط آزمایشگاه همون جنین از بین بره، البته اینو طبق مقالات میگم

2731
2740

سلام شبتون بخیر خانومای گل. من یه سوال دیگه برام پیش اومده تمام کسانی که پانکچر شدم بعد مرخص شدن بهشون امپول پروژسترون داده شده یا نه؟ اخه بمن بغیر دوفاستون و سفکسیم داروی دیگه ای ندادن ولی اونروز بودن کسانی که بهشون امپولم دادن نمیدونم چرا بمن ندادن. آیا بد نمیشه که بمن ندادن؟

در اندک من تویی فراوان یارب..
عزیزم من خیلی منتظره جوابتم بی زحمت خبرشو فردا خبرشو بده

حتما عزیزم ..برام دعا کن ...شما از مشهد بودی؟؟یبار دوتا جنین داشتی دوباره شروع کردی؟؟ب کجا رسوندی؟

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
سلام شبتون بخیر خانومای گل. من یه سوال دیگه برام پیش اومده تمام کسانی که پانکچر شدم بعد مرخص شدن بهش ...

خانومی میشه بگی هزنش چند درمیاد کلا؟

خدایا به حق حضرت علی اصفر به منم یه نی نی بده امین🙏🙏🙏
عزیزم اصلا نیاز به خوردن نشاسته نبوده و اصلا استراحت نباید میکردی  منفی شدن هم اصلا تقصیر شما ...

سلام گلم الان ی لظه تایپک و دیدم اومدم ازت تشکر کنم 

من پارسال آذر انتقال دادم خیلی از شما سوال میکردم شمام صبورانه جواب میدادی الان دخترم60 روزه ب دنیا اومده خداروشکر آن شاالله قسمت همه ی منتظرا

فقط من بعد 40 ام افسردگی گرفتم خودمو ودرب یام تمام تلاشمون میکنیم این حالت بره باز خوبم ولی نه 100 درصد

اگهه تجربه ی داشتین کمکم کنید

خانومی میشه بگی هزنش چند درمیاد کلا؟

پانکچر من بیمارستان بهمن هفت میلیون چهارصد داروهامم کلا شد دو چهارصد البته من کلا دوز کمی دارو برام نوشته بود کلا نه تا امپول داشتم انتقالم هنوز ندادم که دقیق هزینشو بدونم 

در اندک من تویی فراوان یارب..
2706