2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6839822 بازدید | 670439 پست
همینطوره بله... من کلا تو خونه زندانی ام😣 هیییچ جا شوهرم نمیگذاره برم کسی هم که نمیاد خونمون فقط ...

سلام ستاره جون ان شاالله به شادی بچه هاتو بغل بگیری خیلی برات خوشحال شدم .عزیزم چند سالته علائم داشتی قبل از اینکه بری برا آزمایش بی بی چک گذاشته بودی منم نه روز شده انتقال دادم ولی هیچ علائمی ندارم خیلی میترسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره استرس داشتم ...همیشه آندومترم خوب بوده ها  نمیدونم چیشده .خودم خواستم یکم فاصله بدم تا شرا ...

استرس داغون میکنه اندومتر رحم رو...

ماهی انتقال جنین داشته باش که تو ارامش روحی باشی..

2731
سلام ستاره جون ان شاالله به شادی بچه هاتو بغل بگیری خیلی برات خوشحال شدم .عزیزم چند سالته علائم داشت ...

ممنونم عزیزم..

۴۰ سالمه...

سومین انتقال بود..

من یکی دوروز حالم خیییلی بد بود البته یک شوک عصبی هم به من وارد شده بود ولی غیر اون دوروز دردهای پریودی ضعیف و خیلی کم و زودخسته شدن 

دنبال نشانه نباش و مقایسه نکن ان شاء الله مثبتی😊

من تو دو انتقال قبلی اصصصلا لک ندیدم اولی منفی بود و دومی مثبت.. اصلا دنبال نشانه نگرد مقایسه هم نک ...

مقایسه نمیکنم. فقط نگرانم که دارم پریود میشم. 

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و من رستگار
2740
قربونت برم عزیزم.هنوز باور نکردم منفیه.حال عجیبی دارم

گفتم بهت نگم ولی من واقعا یه جورایی مطمئن بود بارداری

منم خیلی ناراحت شدم

حتی امروز به همسرم گفتم یکی از بچه ها رفته آزمایش واسش دعا کن

عزیزم الهی که خیلی زود به خواسته دلت برسی

برا منم دعا کن

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
عزیزم دکتر خان آقاپناهی و حمدی رو توشهرماخیلی تعریف میکنن حتی دکترا هم تعریف میکنن

آره عزیزم منم خیلی تعریفشونو شنیدم ولی مشکل من خود دکتر نیست چون انصافا دکتر خودمم کاربلده مشکل من مرکزیه که دکتر توش کارای ivf رو انجام میده چیزایی که اینجا خوندم حس میکنم جنین شناس میلاد کارش بهتر از مرکز جهاده

دکتر من تو جهاد کار میکنه و دکتر حمدی تو میلاد

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
منم مثل شما خیلی عجله داشتم عزیزم ولی وقتی بقیه بچه ها و زینبی جون گفتن این روش بهتره دیگه با رضایت ...

سپاسگزارم ایشالله مرسی از دعات عزیزم ایشالله برای شمام خدا حفظ کنه 

در اندک من تویی فراوان یارب..
2706