2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818330 بازدید | 669075 پست
اااا من نمیدونستم ایشالله همه تو این راه موفق باشن من میخواسم به دکترم بگم زودتر بدون ال دی برام این ...

منم مثل شما خیلی عجله داشتم عزیزم ولی وقتی بقیه بچه ها و زینبی جون گفتن این روش بهتره دیگه با رضایت کامل رفتم تو سیکل...انشاالله با همین روش حتما مامانی🙏

سلام خوبیدچه خبر اگه یادت باشه باهم انتقالمون مثبا شد وضعیتت چه جوره. اخرین بار که سونو دادی کی بود ...

سلام عزیزم، شما خوبید نی نی خوبه؟  آخرین سونو من تو ۲۸ هفتگی بود که دکتر گفت وزنش خوبه، البته دکتر من کلا همه چیو خوب میبینه،،،  دیگه تا الان هم نگفته که سونو مجدد انجام بدم نمیدونم سونو بعدیو میخواد کی بنویسه،  البته نگران نباشید همه میگن جنین ماه آخر بارداری وزن میگیره باید اون موقع اگه مشکل چربی و قند ندارید غذاهای مقوی استفاده کنید، من چون بچم تو سونو مشخص شد پیلکتازی داره نگران این موضوعش هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوره جون شما هم قبل از آزتون لک بینی داشتین ؟ خونریزی داشتین؟

نه فقط روزی که پریود میشدم یه لک خیلی کوچیک قهوه ایی دیدم. زیر شیکمم همش اندازه توپ تنیس انگار کشیدگی داشت

خدایا شکرت
الهی آمین💙💓  انشاالله عزیزم به سلامتی خوب کردی کلاس هم رفتی که بدنت آماده باشه انشاالله بتون ...

سلام عزیزم،  این تاریخ تو کدوم سونو براتون زده؟؟  برای من تو سونو ان تی زده بود ۳ آذر و تو سونو آنومالی زده ۲۶ آبان حالا دکترم میگه همون ۲۶ آبان میشه ولی من خودم دوست دارم دیرتر باشه دلیلی نمیبینم زودتر زایمان کنم

2731
من۸تاتخمک داشتم ۶تاجنین شد ۴تاپسر ۱پسرباتعهد ومشاوره باروانشناس ۱جنین دختر

عزیزم متوجه نشدم یعنی چی یک پسر ب تعهد.. ویک دختر..!؟ 

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸

@زینبی_بابا   سلام عزیزم خوبی🥰 من دوتا جنین فریز سه روزه گرید AB دارم بعد دکترم میگه میخایم ۵ روزه ش کنیم یعنی چی مگه میشه جنین ۳ روزه رو بعد از اینکه  فریز شد جنین ۵ روزه کرد ؟ یعنی ذوبش میکنن میزارن دو روز دیگه رشد کنه که بشه ۵ روز دوباره فریزش میکنن؟ میگم اینکار خطرناک نیس که دکترم میخاد انجام بده میترسم با این کار جنینام از بین برن😔😔

نه فقط روزی که پریود میشدم یه لک خیلی کوچیک قهوه ایی دیدم. زیر شیکمم همش اندازه توپ تنیس انگار کشیدگ ...

من روز دهم‌لک قهوه ای خیلی کم دیدم امروز که ۱۲ هستش صبح ازم خون خارج شد. و تا الان هیچی نیومده. حالم کلی گرفته شد

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و من رستگار
عزیزم متوجه نشدم یعنی چی یک پسر ب تعهد.. ویک دختر..!؟ 

من کلا۸تا تخمک داشتم که ۶تا جنین شد

وهمش رو تعیین جنسیت کردن قبل فریز

که یکیش دختر بود

۵تاش پسر

ازاین ۵تاش یکیش رو دکترجنین شناس شکر داره به پسربودنش با اینکه دوبارفرستادندش واسه ژنتیک وبهم گفتندقبل انتقال این جنین باید باجنین شناس مشاوره بشیدنمیدونم والا جریانش دقیق چیه

2738
@زینبی_بابا   سلام عزیزم خوبی🥰 من دوتا جنین فریز سه روزه گرید AB دارم بعد دکترم میگه میخایم ...

برای منم اینکارو کردن بعد از ذوب رشد دادن بلاست بشه

شاید کیفیت جنینات خوبه که جنین شناس همچین تصمیمی گرفته هرچند خودم سر این بلاست شدن کلی جنین از دست دادم، بازم باهاشون صحبت کن بگو من همین دوتا جنین رو با کلی سختی دارم نمیخوام خدایی نکرده به راحتی از دست بدم

من که سریه آخر مقاومت کردم دکترم یه دونه سه روزه ام برام انتقال داد وقتی رفتم برای سونو دکترم گفت احتمالا همون سه روزه برات گرفته

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
منم اینجوری استرس داشتم ولی گفتم وقتی قرار باشه از بین برن ک من نمیتونم کاری کنم. سپردمش ب خدایی ک د ...

من هم خییلی تنهام ولی توکل بر خدا...

سیسمونی هم که نمیدونم دیگه با همسرم باید ضروری ها رو بخریم..

مستاجرم خونه ام پله زیاد داره و این خیلی نگرانم میکنه ماه های اخر چکار کنم..

ولی باز هم توکل به خدا

امیدوارم بارداری خوبی رو داشته باشیم😍😍

من روز دهم‌لک قهوه ای خیلی کم دیدم امروز که ۱۲ هستش صبح ازم خون خارج شد. و تا الان هیچی نیومده. حالم ...

عزیزم لک دیدن لک ندیدن هیچکدوم نمی تونه دلیل قطعی برای بارداری یا عدم بارداری باشه به خودت استرس نده دوستم کامل خونریزی داشت ولی بچه موند الان دو سالشه

خدایا شکرت
2706