2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6826237 بازدید | 669459 پست
لطفا درخواست دوستیمو قبول کن منم واسه پسردارشدن ای وی اف میکنم انتقال قبلم که منفی شد یه جنین بلاس ...

چندتا جنین پسر دارید؟ 

من همین یه دونه رو دارم خدا کنه بگیره

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه الان زود نیست  روز ۱۱ ام

نباید  بی بی میزدی الان که زدی میخوای تا روز آزمایش استرس بگیری من جات بودم چک میکردم که از استرس در بیام جنین بلاست روز ۱۲ نشون میده خواهرم یک هفته قبل موعد پریودی رفته بود بتا ۶۰ داشت

خدایا شکرت
فدااات عزیز دلم. انشالله به زودی برای شما کلی شادی کنیم. کی آزمایش داری عزیزم؟

من پنج شنبه ازمایش دادم منفی بود. ماه بعد سیکل جدید انتقال شروع می کنم. ممنون عزیزم

خدایا شکرت
2740
اشکم درومد پیامتو دیدم  خدا کنه برا منم اینطوری باشه ممنون عزیزم ایشالا دوقلوهای خودت 😍

آمین.

الهی به حق شیش ماهه امام حسین نی نی هات چسبیده باشن به دلت.

استرس نداشته باش.هر چی خدا بخواد همون میشه😘😘😘

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
سلام عزیزم اره من رفتم آندومترم خوب رشد نکرده بود و دکتر گف باید دوز دارو رو زیاد کنن و.‌.‌.و دوباره ...

عه یعنی نمی خوای انتقال بدی؟

نمی تونی تهران بمونی؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

من یه سوالی برام پیش اومد تو سیکل انتقال ضخامت دیرتر رشد میکنه؟؟

@زینبی_بابا    

من پنج شنبه ازمایش دادم منفی بود. ماه بعد سیکل جدید انتقال شروع می کنم. ممنون عزیزم

شوره جون شما هم قبل از آزتون لک بینی داشتین ؟ خونریزی داشتین؟

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و من رستگار
لطفا درخواست دوستیمو قبول کن منم واسه پسردارشدن ای وی اف میکنم انتقال قبلم که منفی شد یه جنین بلاس ...

چنتا جنین داری؟چنتاش پسر بود؟

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
2706