2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821549 بازدید | 669216 پست

سلام مهربونا من تقریبا اواسط مهر انتقال دارم کسی هست مثل من باشه؟؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زینبی جان ممنون میشم اطلاعی داری بگی بهم  تکرر ادرار دارم که گاهی با سوزشه  دلیلش چی میت ...

عزیزم اگر تند تند میری دستشویی و حجم ادرارت هم اون قدر نیست که بگی مثانه ام پر شده و سوزش داری یعنی عفونت ادراری و حتما باید بری دکتر و برات آزمایش کشت ادرار بنویسه و آنتی بیوتیک بده و بعد که جواب کشت اومد آنتی بیوتیک رو تغییر میدن به نوعی که جواب داده تو کشت 

2731
پس تشکیل قلب هم بررسی میشه.من با فورمولی که شما قبلا گفتی الان ۵ هفته میشم.دو هفته بعد میشم ۷ هفته.ی ...

قطعا که تقریبا میشه گفت چون گاهی دیرتر رویت میشه 

قلبه حدودا 21 روز بعد از لقاح تشکیل میشه ولی قابل دیتکت با دستگاه نیست

تغذیه هم همه چی بخور، خصوصا تخم مرغ، گوشت و مرغ و ماهی پرورشی و زیتون، کمی آجیل 4 مغز و... حتی حبوبات هم خوبه کلا تعادل تغذیه رو بهم نزن و نذار یبوست هم بشی، واسه همین سالاد کاهو با روغن زیتون عالیه

آب زیاد بخور

پیاده روی ملایم که خسته نشی داشته باش برای خون رسانی به رحم خوبه در حد 5 تا 10 دقیقه

روی پاهات آب ولرم بگیر و ماساژ بده که هم جلوی لخته شدن خون رو بگیره هم خونرسانی به رحم بالا بمونه

کارهای خونه هم بدون اینکه خودتو خسته کنی انجام بده

خواب خوب داشته باش 

سلام عزیزم فک کنم منو شما باهمیم

شما الان چند پریودی؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
زینبی جان  مگه بچه شیرت رو مک نمیزنه؟؟ چرا میدوشی؟؟

نه خواهر کلی ماجرا دارم من 😁😁😁😁 مک میزد ولی چون زود شیشه داده بودم الگوی مک زدن غلط داشت و سینه رو تخلیه نمی‌کرد، یهو می‌دیدی من 4 ساعت در روز دارم بچه رو زیر سینه نگه میدارم ولی همش گرسنه بود بعدش

شیرم اصلا داشت قطع میشد با شیردوش احیا کردم

2740
بارداری که محسوب نمیشه چون لانه گزینی جای درستی نبوده.فقط بهم گفت جنین داخل رحم زنده اس و خون وارد ل ...

والا تو پزشکی به این میگن بارداری خارج رحمی و خیلی هم عجیب بوده برام تا حالا این جوری ندیده بودم

یک ماه بعد از انتقال تو سونو تعداد ساک بارداری، و قلب رو با سونو واژینال بررسی میکنن و crl 

زینب جان من سه روزه صبحها کله پاچه میخورم.البته به مقدار کم.ولی پشیمون شدم.بعد این نمیخوام بخورم.تا حالا ضرر نکرده باشه ؟

خدایا شکرت  
اگه تعداد فولیکولها زیاد باشه معمولا باید برای هایپر شدن آماده باشی. آخرین سونو باید میگفت قاعدتا. ...

مرسی عزیزم ایشالله ممنون برای دعای خیرت🥰

در اندک من تویی فراوان یارب..
نه خواهر کلی ماجرا دارم من 😁😁😁😁 مک میزد ولی چون زود شیشه داده بودم الگوی مک زدن غلط داشت و سینه ...

عزیزم چند وقته زایمان کردی؟؟ هر دو سینه ات اینجوری شد؟؟

منم یک ماهه زایمان کردم تا حالا ۲ بار شیر تو سینه راستم جمع شده و حالت تورم و تب و لرز گرفتم و انتی بیوتیک خوردم ، هاله سینه ورم داره و بچه نمی تونه بمکه، وقتی هم می مکه ، نمی دونم به خاطر تورم یا ... ، شیر ازش خوب نمی اد و بچه کلافه میشه و گریه می کنه و شیر دوباره تو سینه راستم می مونه و سینه سفت و قرمز میشه، کلافه شدم دکتر داخلی و جراح عمومی هم رفتم، میگن باید تخلیه بشه، کمی باشیر دوش برقی تخلیه می کنم ولی تا کی باید این کارو بکنم ، بچه سینه راستو خوب نمی گیره، همش کلافه ام و از طرفی هی نگران میشم نکنه مشکلی باشه حتی یه بار سونو سینه دادم و چیزی نبود فقط تورم مجاری شیری یه خاطر تجمع شیر بود

عزیزم تو راه حلی سراغ داری که تورم هاله از بین بره و با مکیدن بچه شیر راحت تخلیه بشه؟؟ هم اینکه چه کار کنم شیر سینه راستم کمتر بشه تا تجمع و تورم از بین بره و ترس از تجمع شیر و عفونت و تب و لرز نداشته باشم 

ببخشید اینقدر طولانی نوشتم خیلی کلافه ام