2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838260 بازدید | 670367 پست

بچه ها یه سوال دارم من سه چهار روز اول انتقال سینه هام سفت بود ولی بعدا دیگه انطوری نبود کسی اینطوری بوده؟

مشهد،حرم،ورودی باب الجوادتان..... آقا عجیب دلم گرفته برایتان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ممنون عزیزم اون موقع حدود ۴ هفته و‌خورده ای بود.یه چیزی شبیه یه بافت سفت و سفید که همراه با خون بود ...

نه راستش اولین باره دیدم و اینکه جالبه چه جور آزمایش منفی شد ولی باردار بودی، از همون اول منفی بود.؟؟ درست متوجه شدم؟

یک ماه بعد از انتقال تو سونو تعداد ساک بارداری، و قلب رو با سونو واژینال بررسی میکنن و crl 

زینبی جان ممنون میشم اطلاعی داری بگی بهم 

تکرر ادرار دارم که گاهی با سوزشه 

دلیلش چی میتونه باشه بد نیست ؟ نیازی هست برم دکتر ؟نداشتم تا حالا 

امروز ساعت ۶ پاشدم از شدت ادرار شکمم سفت بود 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی ..
یک ماه بعد از انتقال تو سونو تعداد ساک بارداری، و قلب رو با سونو واژینال بررسی میکنن و crl 

پس تشکیل قلب هم بررسی میشه.من با فورمولی که شما قبلا گفتی الان ۵ هفته میشم.دو هفته بعد میشم ۷ هفته.یعنی قطعا قلب باید تشکیل شده باشه.؟توصیه هایی داری برا تغذیه تو این مدت؟

خدایا شکرت  
2740
نه راستش اولین باره دیدم و اینکه جالبه چه جور آزمایش منفی شد ولی باردار بودی، از همون اول منفی بود.؟ ...

بارداری که محسوب نمیشه چون لانه گزینی جای درستی نبوده.فقط بهم گفت جنین داخل رحم زنده اس و خون وارد لگن نشده.بتا۴/۸بود 

ولی با درد یه چیزی دفع شد که گذاشتم تو فرمالین.

منم نشنیده بودم که آزمایش ایمنی روی جنین دفع شده تو ۴-۵ هفته انجام میشه!!

اشكالي نذاره پس منم گونال نداري سينال بزنم؟ چند واحدي ميزدي؟ 

نه عزیزم اشکال نداره من اولش حسابی ناراحت بودم که چرا از اول سیکل گونال نخریدم، اما بعدا تو مرکز دیدم با سینال هم کلی از دوستان نتیجه گرفتن.

من روزی دوتا ۷۵ واحدی میزدم

2706