2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6863873 بازدید | 672285 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من سینال ۴۵۰ زدم با اچ ام جی و ستروتاید  ۲۵ تا فولیکول دیدن حالا چندتا تخمک شه نمیدونم

عزيزم 

من هم مام ميرم اول بهم گونال داد گفت پيدا كردي بزن گفت پيدا نكردي ٤٥٠ واحد سينال بزن يادشون رفت بهم بگن ٤٥٠ واحد رو يكجا تزريق كنم يا نه؟ من اچ ام جي هم دارم. الان گونال پيدا نميكنم بايد سينال بزنم ماماهاشون هم جىاب نميدن اصلا. ميخاستم ببينم شما اين ٤٥٠ واحد رو دوبار تو روز ميزدي ؟ اچ ام جي هم دو تا پودر و يه آب ميزدي؟ ممنون ميمش راهنماييم كني . 

2731

دوستای خوبم میشه یکی زینبی جون رو برای من صدا بزنه من یه سوال ازشون بپرسم؟؟؟

زینبی جون من دیروز رفتم دکتر سونو کرد و گفت جنین از هفته خودش عقبتره سنش و رشدش کمتره و مشکلذکندی ضربان قلب یا بریکاردیا داره...از یه طرف یه هماتوم 15میلی متری هم کنار سرشه...اسپرینو قطع کرد و یه شیاف اضافه کرد...من قبلترش هم انوکسا داشتم هم دوتا امپول پروژسترون میزدم....

حالا سوالم اینه با توجه به این که اسپرین خودش توی خونرسانی و قلب مهمه قطع کردنش خطر نداره با این شرایط کندتپشی قلب جنین؟ به نظرتون اسپرین رو یک روز در میون بخورم؟یا به حرف دکتر گوش بدم و تا برطرف شدن هماتوم نخورم؟

زینبی_بابا@

قربونت باید بهم کمک کنیم هم دردیم دیگه وهمدیگه روداریم خواستی درخدمتتم. 😘😘

عزیزم میشه درخواست دوستیمو قبول کنی

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
انشالله جفتمون نتیجه بگیریم ❤️❤️

ایشالله شماهم فردایید؟ ایشالله که خیر باشه برات عزیزم کدوم بیمارستانی شما ؟ من خیلی میترسم درد داره یعنی؟ اخه هیچکسم نمیدونه به جز همسرم و داداشم به هیچکس حتی مامانمم نگفتم و نمیدونن

در اندک من تویی فراوان یارب..
2706