2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6830141 بازدید | 669744 پست

سلام بچه ها من به حساب پریود ۸ هفته و ۴ روز هستم امروز اومدم سونوگرافی نیلو دیگه هرچی خدا بخواد اگر ساک مجدد خالی باشه و جنین و قلب رویت نشه میرم برای سقط . دوستای گلم دعا کنید خیر برام پبش بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معمولا 14. بستگی به سایزشون داره

سلام‌دارچین‌جون‌

عزیزم‌‌یه‌سوال‌داشتم‌ازت

یادمه‌‌تویکی‌ازپست‌هات‌خوندم‌آزمایش‌ایمنی‌وانعقادی‌دادی

میشه‌بگی‌هزینش‌چقدرشد؟؟

این‌آزمایش‌هارو‌دکترت‌برات‌نوشت؟؟

یاخودت‌پیشنهاددادی؟؟

میشه‌هراطلاعی‌درمورد‌این‌آزمایش‌داری‌به‌من‌بدی؟

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
2742
سلام بچه ها من به حساب پریود ۸ هفته و ۴ روز هستم امروز اومدم سونوگرافی نیلو دیگه هرچی خدا بخواد اگر ...

نوشین‌جونم‌‌انشالله‌که‌خیره

انشالله‌‌امروزقلب‌نی‌نی‌‌‌روهم‌میبینی

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
سلام بچه ها من به حساب پریود ۸ هفته و ۴ روز هستم امروز اومدم سونوگرافی نیلو دیگه هرچی خدا بخواد اگر ...

عزیزم از خدا میخوام با خبرای خوب از سونو برگردی و بهترینها در انتظارت باشه

2738

بالاخره یکم شوهرم نرم شد با خودم گفتم تا این ماه ال دی بخورم اونم راضیش کردم که زد دندون درد شدید حالا باید برم دنبال کارای این زنگ زدم سوال کردم چی کار کنم گفتن بهتره صبر کنی ماه آینده شروع کنی از یه طرف میترسم دوباره شوهرم پشیمون بشه از یه طرف میگم شاید فرجی شد بعد از ۴ سال باردار شدم. نمی دونم چرا با اینکه دکتر گفت جفت لوله هات بسته است اما دوست دارم حر ف دکتر رادیولوژیست رو قبول کنم که گفت یکیش رو تونستم باز کنم اگر  قرار باشه باردار بشی با همین هم میشی

خلاصه خواهرای گلم برای منم دعا کنید

توکلت بخدا

همونی که از مادر هم مهربونتر هست

خدا خیلی بزرگ و مهربانه

انشالله بهترین اتفاقها برات رقم بخوره

و بزودی هم شما و هم همه ی خانمایی که در انتظار فرزند هستند به آرزوشون برسن

2706