2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822231 بازدید | 669237 پست
ممنونم از راهنماييت  مركز مام ميرم متاسفانه مشاوره هاي مامايي اصلا پاسخگو نيستن

عزیزم ماماشون که جواب میده زنگ زدی مرکز؟؟؟ وصلت میکنن به ماما یکم تو نوبت میمونی اما جواب میدن چند بار شده زنگ بزن 

من جواب گرفتم از راه دور 

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هم تو پروسه ی درمان دوبار انتقالم به خاطر ضخامت کم اندومتر کنسل شد.. روزانه ۵ یا ۶ عدد لوبیا سبز ...

تشکر عزیز🙏🙏

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊

سلام دوستان کسی بتازگی بیمارستان بهمن پانکچر کرده میخوام هزینش بدونم هرچقد زنگ میزنم بیمارستان کسی ج نمیده اگه کسی انجام داده تو بهمن ممنون میشم بگه چقدر شده من دکترمم دکتر عارفیِ

در اندک من تویی فراوان یارب..
2728
دوستان اگر كسي ميتونه كمكم كنه ممنون ميشم:  من تو سيكل پانكچرم و اين ماه الددي خوردم و سه شنبه ...

سلام عزیزم به سلامتی 

هر وقت خون ریزی روان شد یا خون قرمز اومد روز اول حساب میشه

آمپول رو تو حین پرواز بزن یا یه جوری با خودت ببرش 

6 ساعت زمان خیلی زیادی هست و حیفه اثرش خراب بشه

عزیزم خیلی مراقب ماسکت باش تو هواپیما، چون جزو خطرناک ترین مکان ها از نظر کروناست

میدونم عزیزم ولی خب چه بهترکه کار رو از اول محکم پیش ببرن خودم ازمایش دادم دیدم مشکل دارم حالااگرم م ...

قربونت گلی، البته آزمایش های ایمنی بعد از سه انتقال منفی تازه قابل تفسیر میشه ولی انعقادی تا حدودی ممکنه باعث سقط و توقف رشد بشه ولی باعث شکست لانه گزینی نمیشه گلی

از جایی نشنیدم گفتم شاید خوب باشه چون الان میخورم بعضی روزا بخاطر فیبروکیستیک واسه همین پرسیدم

آهان، پس حتما به دکترت هم بگو عزیزم

چون کلا تنها مکمل مجاز تا هفته 12 فولیک اسید هست، بقیه رو اگر کمبود داشته باشه بدن دکتر تجویز میکنه

سلام دوستان کسی بتازگی بیمارستان بهمن پانکچر کرده میخوام هزینش بدونم هرچقد زنگ میزنم بیمارستان کسی ج ...

عزیزم من دی ماه پانکچر شدم دقیقا ۵تومن گرفتن حالا یکم سال جدید فک کنم قیمتا بره بالا 

2740
اخ مشکلم همینه تهران نیستم استان گلستانم نمیدونم اصلا کجا برم دو روزه کلا گرگانم از دیروز نزدیک ششصد ...

خب دختر تا ساری یک ساعت راه داری

مهتاب کریمی

شیده نصری

بنافتی

پیوندی

اینا سونو دارن تو مطب،کارشون درسته

خواهش 
آره گلم 8 روز از جواب آزمایش لک و خون قهوه ایی مایل به قرمز دیدم دلیل یکی شیاف گذاشتن واژینال بود، ...

ممنون عزیزم که جواب دادی من الان ۶روزه لک بینی دارم شیاف واژینالم رو رکتال کردم و۲تاشیاف۱۲ساعته وآمپول پروژسترون یه دونه میزنم ولی هنوزقطع نشده  

قربونت گلی، البته آزمایش های ایمنی بعد از سه انتقال منفی تازه قابل تفسیر میشه ولی انعقادی تا حدودی م ...

سلام عزیزم من پانکچر شدم که پنج تا جنین با کیفیت ab دارم و سه روزه هستند می خواستم بدونم چون من شاغل هستم نیاز به استراحت دارم من بارهای قبل اولین بار دو هفته و دومین بار سه روز مرخصی گرفتم ولی منفی شد 

آزمایش ایمنی دادم پریدنیزلون خوردم آمپول انوکساپرین هم میزنم آسپرین خوردم لنفوسیت تراپی سری قبل شدم و  پی آر پی هم کردم ولی با همه اینا منفی شد من سری ها قبل پی جی اس شدم و کیفیت جنین ها a بودند بازم چیزی به ذهن شما می رسه لطفا راهنمایی کنید برای این‌بار انتقالم 

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت