2737
2739
عنوان

مادره به پسرم گفته سلام پسر شر

212 بازدید | 24 پست

پسرم سومه یه همکلاسی داره باباش مرده این بچه 

بعد بشدت بی ادب و قلدره حتی معلم از دستش شاکیه 

این پسر همرو اذیت میکنه جدیدا با پسر من لج افتاده و اذیت میکنه و کتک میزنه چندتا دوست بزرگتر هم داره و اونا هم کمکش میکنن 

وقتی هم بهش میگن چرا اذیت میکنی برمیگرده میگه پسر تو به من فحش مادر میده درحالیکه پسر من اصلا از این فحشا نمیده و بشدت بد میدونه این چیزارو حتی دلش نمیاد کتک بزنه 

اون بچه همیشه با دوچرخه تو کوچه وله و با بچه های بزرگ میگرده حالا

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰

بعد اینهمه اذیت که کرده مامانشم اضافه شده مثلا بچه رو میاره مدرسه میاد جلوی شوهرمو میگیره میگه بچت فحش مادر داده به بچم!! 

یا پسر منو دیروز دیده و برگشته گفته سلام پسر شر!! یبار دست پسرمو فشار داده گفته دیگه نبینم پسر منو اذیت کنی!!

فحش مادر 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خانوم دکتر آینده ام شایدم پرستار🥺😁حامی زن زندگی آزادی ✌ دختر آریایی ام از نسل اسطوره های ایران عزیزم #مهسا#نیکا#مهرشاد#حمیدرضا#سارینا و ...🤍 طرفدار صلح در سراسر جهان 🌱اتـحـاد رود هـایـیـمـ ، دریـایـیـمـ 😎 #توماج صالحی 🤍 اگه باهام مخالفی ریپلای نکن چون ممکنه بشورمت و بذارمت اونور   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نظر شخصی من اینه که 

هیچوقت مورچه بی دلیل گاز نمیگیره ! و یا خرس بی دلیل حمله نمیکنه مگر اینکه مخالف چیزی هست که انجام بدیم !

منم فکر نمیکمنم پسر شما بی تقصیر باشه 

من چرا بی دلیل بیام به شما فحش بدم ؟ حتما کاری کردی که میدم!

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
2731

خب شوهرت به مادرش واقعیتو میگفت

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش

درحالی‌که همش برعکسه و من پسر اونو دیدم با آرامش باهاش حرف زدم و گفتم دوست بابت و فلان 

حالا امروز داشتن فوتبال بازی میکردن پسره اومده توپو از پسرم گرفته پسرم خواسته توپو پس بگیره اون با لگد محکم کوبیده تو شکم پسرم و پسرم افتاده زمین 

ب مادرش بگو جلو بچرو بگیره 

ب معلم هم بگو نزدیک هم نشونشون یا اگر میتونی کلاسشو عوض کن البته دیگ اخرساله 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
2740
نظر شخصی من اینه که  هیچوقت مورچه بی دلیل گاز نمیگیره ! و یا خرس بی دلیل حمله نمیکنه مگر اینکه ...

نه اتفاقا بچه ها خیلی از این چیزا دارن ک وقتی با یکی لج کنن بی دلیل اذیت میکنن 

من خودم بچه بودم داشتیم از این موارد خب میدیم

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
نظر شخصی من اینه که  هیچوقت مورچه بی دلیل گاز نمیگیره ! و یا خرس بی دلیل حمله نمیکنه مگر اینکه ...

من نمیدونم حقیقت چیه 

اما اینی که شما گفتی این منطق مال آدم بزرگاس

بچه ها ممکنه بی دلیل همو اذیت کنن و بزنن

بعضی بچه ها اینطورن کسیو مظلوم گیر بیارن یا ببینن بچه ها ازشون حساب میبرن شروع میکنن به اذیت کردن

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن

والا ما که دختر بودیم همیشه کلاسمون یکسری عوضی داشتیم. بیخودی آزار میدادن بعد میخندیدن. 

خب اگر واقعا بچتون بی تقصیره و این کاراش ادامه داره بهش بفهمونین ک اگه بازم تکرار بشه شکایت می‌کنین وگرنه بچتون رو از سر راه نیاوردین حتی با جدیت به مدیر مدرسه هم بگین که درست حسابی رسیدگی کنن به این مسایل 

ببین شما بچه منو نمیشناسی تنها قسمش جان منه 

یعنی هرچی بشه و جون منو قسم بخوره صددرصد راست میگه امروز اومده خونه میگم مامان راستشو بگو نکنه تو فحش دادی؟میگه مامان به چی قسم بخورم به جان تو به جان همه من فحش ندادم 

بعد اون پسر هم فقط پسر منو اذیت نمیکنه همه شاکیه حتی مادر یه بچه ی دیگه هم میگفت که فلانی بچمو تو راه اذیت کرده و زده 

2706