2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822550 بازدید | 669258 پست
چقد حرفات ارامبخشه  کاش واقعيت بشه حرفات 😭😭😭😭

عزیزم حتما مامان میشی 😍 😍 😍 

اگه حال و وقت داشتی صفحات سال‌های گذشته رو بخون، 90 درصد از منتظرا مامان شدن الان 

به خدا منم یه روز باورم نمیشد تجربه اش کنم

سلام به روی ماهت عزیزم من ایقد خوردم که نگو😐 زینب جون من دوماه قبل رفتم سونو واژینال همه چیز نرمال ...

سلام عزیزم 

نه گلی نه مصرف سیاهدانه نه دوش آب سرد هیچ کدوم ربطی ندارن به فیبروم، و اینکه شاید بوده و قبلا گزارش نمی‌کردن 

در حد سه سانت اگر اثر فشاری نداشته باشه اصلا باعث ناباروری نیست، منم دو تا داشتم و مشکلی هم بوجود نیاوردن، گلم دور از جون اگر سرطانی بود می‌نوشت فیبروسارکوم و میفرستاد برای آزمایش خون مخصوص، پس خودتو نگران نکن 😉 😉 😉 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون زینب جان.اصلا خیلی ذوق و شوق دارم. چشم‌امضامو عوض میکنم.

چشمت بی بلا عزیزم 😍 😍 😍 😍 

دقیقا منم هر بار از جلو رویان رد می‌شدیم بهشون سلام میکردم، الانم به پسرم میگم خواهر برادر ات اونجان، بهشون سلام کن 🙈🙈🙈🙈اصلا یه وضعی 

2728

خانوما ببخشید من خیلی استرس دارم من تو راه تهرانم مجبور شدم آمپولامو تو ماشین بزنم این آمپول اورگالترون زدم بخ دور نافم به بازو نتونستم ولی از جای تزریقش خون اومد برام میسوزه طبیعیه

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2740
خانما من وارد سیکل ای وی اف شدم.دکتر فقط بهم سینال اف داده.مگه نباید لتروزول و قرصای دیگه هم میداد؟

نه عزیزم توی سیکل ای وی اف فقط امپول میدن .قرص نمیدن نگران نباش

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2706