2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842107 بازدید | 670571 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پس ستاره جون میگه عوارض پرد تاخیر پری هست، وااای از ازمایش متنفرم انقدر ک همیشه بتام بد بوده و پایین ...

نه  گلم پردنیزولون اصلا پریود رو نه جابجا میکنه نه حجمش رو تغییر میده، عوارض مصرف طولانی و دوز بالای کورتون ها اینا نیست، صورت گرد میشه Moon face، پشت گردن چربی جمع میشه و بدن پف میکنه 

متاسفانه نمی دونستم و به میزان زیاد هم مصرف کردم . امروز پانکچر شدم ۱۵ تا تخمک داشتم 

به سلامتی عزیزم 😍 😍 😍 دیگه وقتی 15 تا تخمک داشتی کلا فراموشش کن ولی دیگه مصرف نکن همزمان با داروهای شیمیایی 

2731
نه  گلم نترس خراب نمیکنه، یه جور ال دی هست گلی، اتفاقا برای کیست خوبه

عزیزم شده کسی با داروها پانکچر کیست بگیره همون دوره؟؟؟؟

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
2740
نه عزیزم اصلا ربطی نداره باید هورمون پروژسترون ترشح بشه تازه شروع نی کنه به واکنش دادن بدن من از ۸ ه ...

مرسی خوشگلم ..خدا نی نی رو برات حفظ کنه ایشالله..

پس فردا از بدم ببینم خدا برام چی خواسته

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
سلام بسلامتی عزیزم این دفعه از اول سیکل انتقالتون چه داروهایی دادن بهتون؟

رفتم مطب دکترم روز سوم پریود سنو و ۳ تا قرص استرادیول بعد روز نهم رفتم سونو گفت ۴ تا استرادیول  با آ س آ  روز روازدهم رفتم سونو گفت آندومتر خوبه بعد رفتم رویال بقیه مراحل 

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
2706