2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822192 بازدید | 669237 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها لطف میدوتید بگید خیلی پرسیدم   مرکزی ک رفتم توی جواب میکرو، گرید جنین رو نمینویس ...

سلام عزیزم 

گرید جنین به تعداد سلول فقط بستگی نداره خیلی فاکتورها در اون دخیل هست مثلا قرینه بودن سلول ها بعد از تقسیم 

عدم وجود فرکمنتیشن های تقسیم سلول، تعداد سلول متناسب با روز و ساعت لقاح نه صرفا بیشتر بودن

عزیزم اغلب مراکز وقتی میگن خوبه یعنی واقعا خوب هست و تعارف ندارن خاطرت جمع گلی، هیچ وقت جنینی که ارزش انتقال نداره رو نگه نمیدارن

از اول نظرمون رویان بود ،ولی حالا بین رویان و دکتر نصر موندم،دکتر نصر آمارش بالاست ولی تا حالا کسی ر ...

اتفاقا منم با خودم میگفتم اگر بخام تهران برم رویان میرم. اما الان میبینم دکترنصر خیلی دقیق هست.. هیچ وقت تاالان فکرنمیکردم موعد پانکچر دیر و زود بشه روی کیفیت جنین اثرداره تا امروز یکی از بچه ها ک خودش مشکلی نداشت و شوهرش یکم مشکل داشت اینو گفت. گفت سه بار کرج میکرو ناموفق داشته و نظر دکتر نصر این بوده علتش دیر یا زود بودنه پانچکر بوده و دفعه چهارم با نصر جواب گرفت

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
2728
سلام عزیزم  گرید جنین به تعداد سلول فقط بستگی نداره خیلی فاکتورها در اون دخیل هست مثلا قرینه ب ...

ممنون ک اینقد واضح توضیح دادی

نه گلم ب من نگفتم جنینا خوب بوده، اتفاقا گفتن جنینا ضعیف بوده ک تا بلاست رشد نکرده. ولی دیدم توی جواب نوشته هشت سلولی برام سوال شده بود پس چرا اوت شدن

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
اره واقعا بامزست و یه حس خاصی داره دیدنش منم توی بابل قبل انتقال تو ال ای بزرگ جنینارو بهم نشوند داد ...

عه پس حیف شد کاش منم حواسم بود ومیگفتم نشونم میدادن 😐😐ایشالا شما ایندفعه میری جنینای تپلی وپرجنب وجوشتو میبینی وانتقال میدی مامان دوتا نینی ناز وباهوش میشی 😍😍

گلم دوستم بيماري انومتريوز داره مشکلي نداره که؟

عزيزم من از شرایطش خبر ندارم، حتماً دکترش در جریان کامل هستن، خیلی ها با وجود اندومتریوز شدید، انتقال دادن و باردار هم شدن 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
مرضي جون ي سوال داشتم بي زحم ببخشيد دوستم برا عقونت کلوتريمازول استفاده  ميکنه برا خراش رحمش ب ...

نه عزیزم بد نیست 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
2740
از اول نظرمون رویان بود ،ولی حالا بین رویان و دکتر نصر موندم،دکتر نصر آمارش بالاست ولی تا حالا کسی ر ...

منم درکل هیشکی رو با وضعیت خودم نمیشناسم. همه ی کسایی ک مورفوشون بین چهار تا یک بوده، حداقل تعدادشون بین بیست تا هفت میلیون بوده.. فقط از یه خانومی شنیدم با یک بار پانکچر انتقال دوم با جنین سه روزه خداروشکر باردار شد. رویان بود.

اتفاقا منم با خودم میگفتم اگر بخام تهران برم رویان میرم. اما الان میبینم دکترنصر خیلی دقیق هست.. هیچ ...

آره دقیقا منم امروز پیام رو که خوندم بدجور ذهنم رو درگیر کرد

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
منم درکل هیشکی رو با وضعیت خودم نمیشناسم. همه ی کسایی ک مورفوشون بین چهار تا یک بوده، حداقل تعدادشون ...

درسته منم کسی رو با مورفوی صفر ندیدم که پیش نصر نتیجه گرفته باشه ،خدا خودش کمکمون کنه ،من که دیگه توان ادامه ندارم

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
اره واقعا بامزست و یه حس خاصی داره دیدنش منم توی بابل قبل انتقال تو ال ای بزرگ جنینارو بهم نشوند داد ...

تو رویان جنین ها رو تو مانیتور به منم نشون دادن،  حالا نمیدونم از استرس بود یا واقعا اینطوری بود ولی تحرک نداشتن فقط دوتا نقطه سیاه تو یه صفحه سفید بودن،  پس اگه جنیناتون زیاد تکون نخوردن نگران نشید

عه پس حیف شد کاش منم حواسم بود ومیگفتم نشونم میدادن 😐😐ایشالا شما ایندفعه میری جنینای تپلی وپرجنب و ...

مرسی عزیز دلم انشالله..خدا از دهنت بشنوه😘😘😘😘

اشکال نداره حالا انشاالله دخترت میاد  پخش زنده و با صوت و تصویر سه بعدی از نزدیک میبینی کیفش بیشتره که😂😂😉😉

منم همینطور داشتم میترکیدم برای سونو یکیشون دستشو گذاشت رو شکمم دکترم گفت یکم دیه فشار بدی یترکه در ...

منم ولی من نتونستم بعد انتقال طاقت بیارم هر چیم گفتم لگن بیارین لفتش دادن منم دیگهه ....واسه همین اینقدر اذیت شدم 

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏

خانما ی سوال من ۶ ماهه پانکچر شدم ۲۹ تیر میرم برا سونو میخوام انتقال بدم به من گفتن دو بسته ی ۵ تایی برام تشکیل شده ممکنه اینا رو بخوان بلاست کنن تا اون مرحله نره واز بین بره؟؟ نگران شدم انگار اکثرا از بین میره