2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822137 بازدید | 669237 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خیلی هاله کمرنگی داره ...ایشالا که مثبت باشه 

دوهفته‌ازپریودی‌گذشته

به‌نظرت‌خیلی‌کم‌رنگ‌نیس

احتمال‌بارداری‌هس

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
2728
عزیزم هر چه گرید جنین بالاتر و بهتر باشه سرعت رشدش هم بیشتره مثلا توی سه روز جنین گرید آ تقسیم سلول ...

من بین جنینای سه روزم ٨سلولی و compact (متراکم) داشتم اما تا بلاست رشد نکردن و نموندن.. درنتیجه یا گریدآ نبودن یا اینکه میشه گفت گرید آ هستن ولی گرید آ حتما به بلاست نمیرسه. درسته؟

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
2740
بله عزیزم دیدم کاش با یه بیبی چک دیگه  هم فردا بزنه....ایشالا که مثبت باشه ساحل جون  

باشه‌عزیزم

ممنونم

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
نه شوهرم ارثی نیست بعدا براش پیش اومده.از اول رفتیم پیش عباسی گفت بریر ناباروری fna بگیرن جوابو بیار ...

چ خوب خداروشکر. حتما نتیجه میگیرید.

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

دوستان من تو سیکل پانکچر هستم 

من hmg میزدم یه مارکی بود امروز برای ۳ تای اخری که دکتر برام نوشت مارکش تغییر کردا یه شرکت دارویی دیگه داده به نظرتون ایراد نداره ؟

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ما زنده برآنیم که آرام نگیریم
خیلی کمرنگه میگم کاش با بیبی چک وندفو که بانو جون هم زده بود حساسیتش بالائه دوباره تست بزنه 

خودش‌اصلا‌امیدنداره

این‌هاله‌روهم‌میگه‌منفیه

متاسفانه‌داروخانه‌ماهمین‌یک‌جور‌بیبی‌چک‌روداره

حالا‌پنجشنبه‌یدونه‌دیگ‌بندازه‌اگه‌بازهاله‌داشت‌

آزمایش‌بده