2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6852211 بازدید | 671359 پست
لیلا جان مطمئنم فردا عکس بی بی چک مثبت رو برامون میفرستی .الهی خدا این لطفو درحق همه انتقالی ها بکنه ...

آرزو جونم قلب یهو وایستاد خدا کنه من و شما و همه خانمای که انتقال دادیم مثبت بشیم  خدا رو به جواد الائمه قسم میدم که ناامیدمون نکنه

خداوند مهربون هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار😌😌😌
2731
آرزو جونم قلب یهو وایستاد خدا کنه من و شما و همه خانمای که انتقال دادیم مثبت بشیم  خدا رو به جو ...

الهی امین .قربون اوقلب مهربونت . منم قلبم این روزای اخر انتظار همش تالاب تولوب میکنه 

نقشینه را تعریفشو زیاد شنیدم یه اقوام پیشش میرفت.من شوهرم پیش دکتر عباسی رفت مارو معرفی کرد دکتر رضو ...

مشتاق ک خصوصیه خیلی هزینه هاشم بالاست ی دوست داشتم ک تومطب دکترنقشینه باهاش آشناشدم گفت نزدیک 100میلیون تومراکزخصوصی هزینه کردم ولی نتیجه نگرفتم ولی اومده پیش دکترنقشینه میکروکردالان 2قلوبارداره دوتاگل دخترماه هشتم بارداریشم هست.نمیدونم والاایناهمش بهانست همه چی دست خداست ولی اگ پولشوداری ومیتونی هزینه کنی برومشتاق.من شوهرم کاگره واقعاپولشونداشتم وگرن میرفتم مشتاق.توهربارآی وی افم بستگی ب سن بیمارتا40درصداحتمال موفقیت هست ک این تومراکزدولتی وخصوصی یکسانه

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
عزیز جان ذخیرت خوبه نگران اون نباش فقط باید تخمکاتو تقویت کنی که اونم هم غذا روش تاثیر داره هم داروه ...

چرا نده عزیزم حتمن خدای مهربون بهت فرزندانی سالم و زیبا میده حضرت زکریا و زنش پیر و عقیم بودن خدا بهشون فرزند داد درسته که ما با حضرت زکریا قابل مقایسه نیستیم اما اگر خدا بخاد براش کاری ندارد انشاالله صلاح خدا در بچه دار شدنت باشه

خداوند مهربون هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار😌😌😌
عزیزم منتظر خبر خوبت هستم انشالله چن روز دیگه جشن مامان شدنتو بگیری ... درخواست دوستی دادم❤

انشالله.انشالله توهم بارداربشی ونخاددیگ آی وی اف کنی.قبول کردم درخواست دوستیتوگلم

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
2706