2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822207 بازدید | 669237 پست
عزیزم پریود شدن ربطی به پروژسترون نداره من تو یکی از انتقالام با وجود پروژسترون پریود شدم انشاالله خ ...

عزیزم درچه حالی؟ انشاء الله که پریود نمیشی .منم دفعه قبل باوجود پروژسترون پریود شدم ولی خیلی ها بعد ازقطع کردن داروها پریود میشن

شما کی انتقال دادی عزیزم؟؟کیفیت جنیناتون چطور بود؟ انشالله جواب آزمایشت مثبت بشه😍. من دوتا انتقال ...

من شنبه صبح انتقال دادم دکتر گفت کیفیتشون خیلی خوبه گریدشونو نگفت چیه کلا دوتا بود هردورو انتقال دادم...مرسی عزیزم ایشالا برای شماهم مثبت بشه .. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم درچه حالی؟ انشاء الله که پریود نمیشی .منم دفعه قبل باوجود پروژسترون پریود شدم ولی خیلی ها بعد ...

ارزو جان ببخشيد من ميخوام بدونم شما كه منفي شدين درد هم داشتين بيخ رون كمر يا رحمتون درد داشت تو هفته اول؟

2731
ارزو جان ببخشيد من ميخوام بدونم شما كه منفي شدين درد هم داشتين بيخ رون كمر يا رحمتون درد داشت تو هفت ...

عزیزم دفعه قبل هبچ علائمی نداشتم درست روز پریودم لک دیدم .الانم که روز هشتم انتقالمه دردای پریودی رو دارم .به فال نیک میگیرم ومسعی میکنم مثبت فک کنم بگم دارم مامان میشم

2740
زنگ زدم.آخرش جواب دادن.گفتن قبلش باید ویزیت بشی.حالا نمیدونم میتونم ماه بعد سیکلمو شروع کنم یا نه.اگ ...

از الان برو آزمایش کلی بده و همچنین آزمایشات عفونی مث ایدز و هپاتیت و سیفلیس و اینارو بگو برات بنویسه دکتر عمومی...روزی که داری میری ویزیت رویان همرات داشته باش اگه جواب آزمایشات خوب باشه بهت میگن روز دو یا سه پری بری برای شروع سیکل....منم همین کارو کردم

عزیزم درچه حالی؟ انشاء الله که پریود نمیشی .منم دفعه قبل باوجود پروژسترون پریود شدم ولی خیلی ها بعد ...

خوبم شکر بیبی چک خریدم میخام پنج شنبه بزنم البته اگر فردا پریود نشدم من پریودام خیلی دقیقه یعنی اصلن اینور اونور نمیشه امیدوارم روزی این بچم به این دنیا باشه و خدا بهم دوباره لطف کنه

خودت خوبی ؟ علائمی نداری؟

خداوند مهربون هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار😌😌😌

[QUOTE=144612389]عزیزم پریود شدن ربطی به پروژسترون نداره من تو یکی از انتقالام با وجود پروژسترون پریود شدم انشاالله خ ...[/QU مرسی فدات شم.یعنی میشه پروژسترون بزنی پریودم بشی.اخه من الان دلم درد میکنه و حالت پری دارم