2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6825147 بازدید | 669405 پست
قربونت عزززیزم💚 دلم برای همتون تنگه❣ چه خبر در چه حالی؟

والا منم خیلی تند و سریع میام اینجا و میرم مثلا عصری داشتم جواب شما رو تایپ میکردم پسرم بیدار شد دیگه تا الاد مشغول بودم🤪🤪🤪🤪 قسمت همه منتظرا

شیرخشک اپتامیل میدم بهش.خیلی نفخ میکنه چند روزه.امشب داره گریه میکنه 😣 دلم میسوزه براش. چه شیرخشکی ...

من شیر نان.میدادم از اول ک همه میگفتن سنگین هم هست..ولی اپتامیل ک.شنیدم شیر سبک و خوبی هست.

عزیزم.این نفخ و دل دردا بالاخره میاد سراغشون

اروغشو حتما بگیر بعد شیردهی.

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همگی❣ دلم خیلی خیلی براتون تنگ شده.  امیدوارم همگی مامان شده باشین یا نزدیکش باشین.... ...

سلام.مرجان خوووبی..

واای عجبی پیدات شد گفتم رفتی فراموشمون کردی😍

دختر گلت چطوره؟چرا دیگه نمیومدی تاپیک

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2728

سلام دوستان یه سوال

برای تخمک کشی که میخوان بیهوش کنن، میترسم

چون شنیدم میگن دستگاه اکسیژن که بهت وصل میشه رو تو دهن خیلیا از قبل گذاشتن و حتی دکتر دوستم بهش گفته الان آی وی اف نکن چون با اینکه ضدعفونی میکنن ولی بازم آلوده ست، الان من میترسم برم

کسی تو این یک ماه رفته؟ چیزی نشده؟ اکی بوده؟

خانوما لطفا راهنماييم كنيد  امروز روز پنج انتقالم بود سه تا جنين انتقال دادم  روز دوم لك ...

عزیزم منم روز ۶ انتقالم از دیروز پاهام گاهی اوقات کمرم و زیر دلم درد میگیره اما لک تا الان نداشتم کی باید آزمایش بدی؟ بیبی نمیزنی؟

خداوند مهربون هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار😌😌😌
2740
من میفهمم مرضی جون چی میگه باهاشم موافقم اما حال تو رو درک میکنم. ببین تقریبا مورد مشابهی برای منم ا ...

به خانوم جنین شناس گفتم اگر فقط یکبار تو این پروسه بری و اینهمه خرج کنی و داروهای مختلف استفاده کنی و همشم حرف بشنوی اون وقت عادلانه تر کار میکنی هیچ وقت ازت نمیگذرم

شما تو پریودی پا درد دارین؟من۸روز انتقال دادم خیلی پا درد دارم یعنی ممکنه منم مثبت شم.اخه من تو پری ...

عزیزم بیبی نزدی؟ 

اااا اخه بیمارستان نیکان جز بیمارستانایی هست که اصلا بیمار کرونایی نگرفته بعد چون نزدیک خونمونه میگم ...

عزيزم برو يك سونوگرافي كه همه چيز رو خوب رعايت كنه و سونوي الكي هم اصلا نرو ، من تهران نيستم و كرج هستم و براي سونوي قلب رفتم همون سونوگرافي كه هميشه ميرفتم از قبل هم وقت گرفتم كه زود نوبتم بشه و واقعا خيلي به خاطر كرونا همه چيز مرتب و تميز بود و حتي جلوي اتاق دمپايي تميز گذاشته بودند كه كسي با كفش وارد نشه و رو تختي يك بار مصرف هم ميدادن من كه خيلي خوشم اومد و واقعا خيالم راحت شد . 

من امروز پیدا کردم و خریدم اینترنتی

چقدر خریدین ؟شما هم تخمک کشی دارید و اینکه یه بسته کافیه ؟من پانکچر قبلی دوبسته خوردم که فکر میکنم زیاد تاثیری نداشته ،اینبار میخوام dhea مصرف کنم البته اگر بتونم پیدا کنم ،اگرم نشد مجبورم اووابوست بخورم

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...

سلام دوستان کسی در مورد ازمایش آپکا و لنفوسیت تراپی اطلاعی داره من 2بار انتقال منفی داشتم و بعد فهمیدم اپکام15هست و ظاهرا کم هست گسی بهد لنفوسیت تراپی باردار شده؟و طبیعی افدام کردید یا دوباره ای وی اف کردید؟

گاهی آدم با وجود همه داشتن ها احساس تنهایی می کنه ...و این اولین باره که من تنهام ...دوست ندارم غمگین باشم ...اما ...چرا نمی تونم حرف دلمو به کسی بگم ... شاید هم کسی که باید بشنوه آمادگیشو نداره ...خدایا تو می دونی چی می گم حتی بدون اینکه بهت بگم خودت کاری کن که این حس و حالم از بین بره ...اشکی که میاد تا گوشه چشم ،بغضی که می فشاره گلو رو ...اما قورتش می دی و جهت نگاهتو عوض می کنی و ...تظاهر می کنی خوبی ...چرا امشب اینطوری شدم ؟؟؟؟خدایااا دلم مامان شدن میخواد دلم می خواد خبر بابا شدن شوهرمو بدم بهش دستمو بگیررر
2706