2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6839385 بازدید | 670422 پست
سلام مرجان جون. خوبی؟ لوبیات خوبه؟ الان دقیقا چند وقتشه؟

سلام عزیزم.

خوبم شکر.

شما خوبین💚

دخملی من الان ده ماه وشش روزشه❣

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
ای جانم چرا یادمون نباشه....  خوبی عزیزم؟  دردونت خوبه؟  منم دلم برا اینجا زیادی ت ...

وای آنا جونم سلاااااااام💚

نگو که من شدید دلتنگم.. بشینم دونه دونه پیام هارو بخونم و تا جایی که بتونم کمک کنم به دوستای گلم.

دخملی هم خوبه. شیطونی شده که نگو❣

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم خوبی‌؟ 😍😍😍😍من یادمه  چه خوب میکنی گاهی سر میزنی، کلی روحیه میگیرن دوستان منتظر ...

قربونت عزززیزم💚

دلم برای همتون تنگه❣

چه خبر در چه حالی؟

2742
توازمایشاتوکجادادی؟اونجایی که خانم دکترمعرفی کرد؟به من گفت یابروکرج مرکزرویش یاتهران  الان توت ...

آز اسپرم رو حتما برو رویان فقط 

به نظرم اونجا دقیق

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

دوستان کسی تفسر این آزمایش تیرویید رو میدونه 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2738
ممنون.ما هم خوبیم. خدا حفظش کنه. ماشالا بزرگ شده.

فدات شم..

گل پسرای شما چند وقتشونه؟؟؟

منکه دیگه از دست آنوکسا داغون شدم تمام شکمم کبود شده 

لیلا جون منم شکمم میزدم یا دستم هم سوزشش زیاد بود هم کبودیه جاش ولی دو سریه انتقالمو به رانم زدم خیلی خوبه جاشم خییییلی کم کبود میشه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
دوستان کسی تفسر این آزمایش تیرویید رو میدونه 

عزیزم کم کاری تیروئید داری دیگه...

قرص میخوری؟

عزیزم کم کاری تیروئید داری دیگه... قرص میخوری؟

نه مرجان جون 

واسه مادرمه هنوز نبرده پیش دکترش پس یعنی قرص میده

لیلا جون منم شکمم میزدم یا دستم هم سوزشش زیاد بود هم کبودیه جاش ولی دو سریه انتقالمو به رانم زدم خیل ...

عزیزم مطمعنی میشه به ران زد؟؟؟

البته دقیق خاطرم نیست فک کنم ب کشاله ران  باید زد اگرم بخوای بزنی. من به دور ناف میزدم...

عزیزم مطمعنی میشه به ران زد؟؟؟ البته دقیق خاطرم نیست فک کنم ب کشاله ران  باید زد اگرم بخوای بز ...

وای کشاله ران نمیشههه عزیزم، بله به بازوها شکم و ران میشه زد😶😶😶

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
نه مرجان جون  واسه مادرمه هنوز نبرده پیش دکترش پس یعنی قرص میده

آره عزیزم.

هرروز یا یک قرص یا یدونه و نصف میده احتمالا..

در کل کم کاری تیروئید رو الان اکثرا دارن‌.

من خودم سر بارداری گرفتم.

به مامانتون بگین شیرینی جات . سویا . انواع کلم نخورن.. برای کم کاری خوب نیست.

2706