2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671340 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیدونم من اصلا سردرنمیارم فقط تومطب یه وقت گرفتم میشه راهنمایی کنی که اول مطب برم یابیمارستان وپیش ...

خب بری مطب بهتره چون دکتر خودم تو مطب خیلی وقت میزاشت تا بیمارستان تو بیمارستان تند تند ویزیت میکرد 

دکتر فروتن یه خوبی داره شمارش رو میده به مریض که هر سوالی داشته باشی جواب میده دکتر خودم ژیلا عابدی اصل بود که خب من از پانکچر و انتقالش راضی بودم دکتر بختیاری هم که دکتر شیسا جون تو بیمارستان نیکان و دکتر عروس کوچولو هم دکتر صفارزادست 

من تو بیمارستان که بودم مریضای عارفی میگفتن خوب وقت نمیزاری اصلا نمیزاره صحبت کنی تند تند ویزیت میکنه حالا من تا حالا پیشش ویزیت نشدم نمیدونم راسته یا دروغ 

ببین یه دکتر و مرکز خوب انتخاب کن فعلا عجله نکن 

حالا یه ویزیت برو پیش عارفی ببین اصلا خوشت میاد ازش 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
الان دارم میرم بدم احتمالا عصری جوابش حلضر بشه

خدا به همراهت عزیزم خوش خبر باشی 💙💙💙

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
خب بری مطب بهتره چون دکتر خودم تو مطب خیلی وقت میزاشت تا بیمارستان تو بیمارستان تند تند ویزیت میکرد& ...

اره دکتربختیاری بود ممنون گلم که وقت گذاشتی انشاله گل دخترت صحیح وسالم دنیابیاد🌹🌹🌹

خدایابه امیدخودت🌺
ای جونمممم

فدااااات انشاالله قسمت همه منتظرا ❤️❤️❤️

اره دکتربختیاری بود ممنون گلم که وقت گذاشتی انشاله گل دخترت صحیح وسالم دنیابیاد🌹🌹🌹

قربونت سارا جون انشاالله خدا یه گل پسر شیطون و ناز بهت بده 😍💙

2706