2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818314 بازدید | 669074 پست
الهی عزیزم واقعا سخته کل بارداریتو.اذیت شدیِ..انشاءالله چندروز دیگه هم.میگذره و گل پسری رو صحیح و سا ...

مرسی عزیزم از دعای خیرت...خدا نی نی تو برات حفظ کنه 😘😘😘

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
ممنون عزیزم واسم دعا کن خداروشکر طبیعی باردار شدین من ۸ ساله که منتظرم منم همسرم مورفولوژی یک درص ...

ایشالا قبل اینکه بری تو سیکل انتقال خودت طبیعی مامان بشی توکلت به خدا باشه همسر منم مورفولوژیش یک درصد بود 

خدا خیلی مهربونه هواتو‌داره😘😘😘😘

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه لیانا جان. ان شااالله تا آخرش ب خوبی و خوشی سپری میکنی و گل دخترت رو بغل بگیری. خدا رو شکر

ممنوووون مرجان جووووون 🌺 انشاالله همیشه کنار پسرای نازت و خانواده شاد باشی 💜

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
دقیقا دوستان  منم گهگاه تاپیک رو دنبال می کنم و خواننده خاموش هستم. منم با ذخیره تخمدان خوب ، ...

به به چه عالی 😍‌

مبااااارکه انشاالله گل پسرت رو سالم و به موقع بغل کنی 

بله باید به رحمت خدا ایمان داشته باشیم 💜

2728
سلام عزیزم بارداریت مبارک باشه.بسلامتی نی نیت و بغل کنی.عزیزم طبیعی باردار شدی ؟ اگر اره تعداد اسپرم ...

سلام عزیزم دلم ممنووووون انشاالله قسمت خودت به زودی 🌺

بله طبیعی شدم موروفولوژی بین یک و دو بود تعدادش و تحرک نرمال بود تحرک ۵۰ درصد بود تعداد رو دقیق یادم نیست ولی مثلا اگه ۲۰ میلیون نرمال بود واسه همسرم ۲۵ میلیون بود 

خواهش میکنم عزیزم ...واقعا عجیبه براساس خوشگلی چشم رنگی بودن قیمت میره بالا 🤔🤔اکثرا اهدا کننده رو ...

آره منم خودم تعجب کردم وقتی دیدم قیمتها انقدر بالا هست.

حتی اون خانوم واسطه مستقیم داشت با اهدا کننده و کسی که تخمک رو میخواست صحبت میکرد 

که رفتن داخل برای صحبت با دکتر

و یه خانوم دیگه ای که اونجا بود به من گفت دیروز یه چشم رنگی آورده بودن و جوون ،خیلی قیمتشون بالا بود و گفت نسبت به سن و زیبایی قیمت تغییر میکنه

تو بیمارستان لاله من خیلی اهداکننده و خیلی رحم اجاره ای میدیدم، مثلا روزی که خودم رفته بودم 

یه خانم شیک و زیبا و جوون اومده بود و داشت از دو تا پسر دوقلوش صحبت میکرد که هفته دیگه به دنیا میان، بعد هی شکمش رو نگاه میکردم آخر سر گفتم شما چجوری دو قلو باردارین بعد گفت من نه و خانوم بغلیش رو نشون داد که یه خانم تقریبا ۳۸ ساله ای بودن و شکم بزرگ 

گفت رحم اجاره ای گرفتم و گفت ۸۰ تومن تا الان خرج کردیم با همسرم بدون هزینه زایمان.

ایشالا قبل اینکه بری تو سیکل انتقال خودت طبیعی مامان بشی توکلت به خدا باشه همسر منم مورفولوژیش یک در ...

ایشالله عزیزم ،من که نا امیدم ولی ایشالله که بشه

الان تا تیر فعلا دارم طبیعی اقدام میکنم

ماشاء الله عزیزم .هزار الله اکبر ...بارداری گلم؟؟ خدایا شکرت ..خداروهزارمرتبه شکر.تبریک میگم بهتون ...

به به سارا جون 😍😍😍 سلام خاااانوم خوبی ممنوووووون از دعات 

اصلا باورم نمیشه سارا که خدا واسم معجزه کرد 😭ایشالا قسمت همه منتظرا 

وای ۲۰ خرداد گل پسرت رو میبینی 😻😻 پسر شیطون خردادی 🤩

ایشالا صحیح و سالم بغلش کنی واسم دعا کن این مدت به خوبی بگذره منم نی نیمو سالم بغل کنم 💙💙

2738
ایشالله عزیزم ،من که نا امیدم ولی ایشالله که بشه الان تا تیر فعلا دارم طبیعی اقدام میکنم

منم مثل خودت ناامید بودم انقدر که همش در حال گریه بودم خیلی روزای بدی بود ولی خدا خواست فقط توکلت به خدا باشی دعا میکنم از ته دلم  مثل من سوپرایز بشی 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

سنت بالای ۳۵ هست؟ سال ۹۹ شدم ۳۹ سال... یک انتقال منفی ، یک انتقال مثبت و سقط تو ۸ هفته... تیر ماه ...

اره عزیزم من دیگه ۴۰ سالم شد از ۳۴ سالگی درگیر انتقالم تا الان ولی نمیشه که نمیشه اینبار اگه انتقال بدم بار هشتم میشه ولی نمی دونم چرا مثبت نمیشه منم طبیعی یک بار باردار شدم و مال منم توی ۸ هفته سقط شد امیدوارم که اینبار مثبت بشه واقعا دیگه بریدم 

آره منم خودم تعجب کردم وقتی دیدم قیمتها انقدر بالا هست. حتی اون خانوم واسطه مستقیم داشت با اهدا کنن ...

آره هزینه ها بالائه ولی خب اوناهم یه روش درمانه برای کسانی که دوس دارن مادربشن وبه روش طبیعی نمیتونن ...فقط یکم قبول کردنش برای بعضیا سخته امیدوارم هیچوقت کسی مجبور نشه ازاین روش درمان ها  استفاده کنه  ایشالا خدا به همه ی منتظرا فرزند سالم صالح بده وهمه طعم مادرشدن وبچشن به زودی 😍😍الهی امین 

ایشالله عزیزم ،من که نا امیدم ولی ایشالله که بشه الان تا تیر فعلا دارم طبیعی اقدام میکنم

ایشالا شماهم همینطوری مثله بعضی از دوستانی که یهویی سورپرایزشدن  وقتی که حتی فکرشو نمیکردن معجزه شده باردارشدن شماهم میشی 😘

عزيزم تأثیری روی کمردرد داره بنظرت و اینکه چند خریدی؟ 

عزیزم شما احتمالا باید از اون‌شکم‌بندهایی بخری که ساپورت کمر داره، هم اوپو هم تینور یه مدل داره که برای کمر درد بارداری خیلی خوبه، مخصوصا تو ایستادن و‌راه رفتن

به به سارا جون 😍😍😍 سلام خاااانوم خوبی ممنوووووون از دعات  اصلا باورم نمیشه سارا که خدا واسم ...

فدای تو..ان شاء الله که همه چیز به خوبی پیش میره عزیزم❤👶🏻❤ خیالت راحت باشه💙💙💙 قربون خدا برم که فقط کافیه خودش بخاد ❤❤❤ان شاء الله قسمت همه منتظرها 😍😍😍

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2706