2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817236 بازدید | 668991 پست
شاید بدنت به خاطر روزه ضعیف شد... یک کم کمر و شکمت  رو با روغن ماساژ بده... حالت گر گرفتگی دا ...

اره گلم تنظیمه قرص تیروئید مصرف میکنم. اره حتما ضعیف شدم😭 شب ها بیشتر حالت گرگرفتگی دارم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم میخوای تخمک از ایران بگیری ؟ خیلی راحته که تواکثر مطب ها بخوای باپزشک صحبت کنی معرفی میکنن روز ...

ببخشین که وسط صحبتتون، دارم می نویسم

معذرت میخوام

اما چون من پرسیدم از واسطه و کسی که اهدا میکرد تو بیمارستان لاله 

شده بود ۱۹ میلیون تومن که خیلی تعجب کردم چون به خود اهدا کننده ۳ تومن میدن و برام سوال بود پس چرا ۱۹ میلیون شده بود و حتی گفتن اگه خوشگل و چشم رنگی باشه و جوون گفتن قیمتش بالاتر میشه

ببخشین که وسط صحبتتون، دارم می نویسم معذرت میخوام اما چون من پرسیدم از واسطه و کسی که اهدا میکرد ت ...

خواهش میکنم عزیزم ...واقعا عجیبه براساس خوشگلی چشم رنگی بودن قیمت میره بالا 🤔🤔اکثرا اهدا کننده رو نمیبینن ولی اون خانومی که من باهاشون باهم پانکچر شدیم میگفت عکس خودشو پسرشو برای گیرنده فرستاده بودن یعنی اون خانم واسطه عکس چندنفری رو فرستاده بودن که گیرنده این خانومو انتخاب کرده بود واقعا هم خوشگل بود خانومه ....احتمالا ۱۹ تومن با دارو وپانکچر و پول واسطه وپول اهداکننده میشه ...ولی خدایی ۳ تومن کمه ...اون خانوم میگفت من نیاز دارم به این پول سومین باری بود که داشت اهدا میکرد 

خواهش میکنم عزیزم ...واقعا عجیبه براساس خوشگلی چشم رنگی بودن قیمت میره بالا 🤔🤔اکثرا اهدا کننده رو ...

خوشگلیش اصلا مهم نیست، آدم میخواد سعی کنه شبیه به خودش پیدا کنه، اگر پدر و مادر سبزه هستند یا اگر سفید هستند ، سعی میکنند اهدا کننده تو همون حدود قیافه پیدا کنند

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
نمیشه جداگانه کیفیت تخمک رو بررسی کرد تو ازمایشگاه؟ اخه خودم هم در مورد جنین های فریزم دچار تردید شد ...

اگر جنینهاتون بلاست میشن که کیفیتشون خوبه، اگر هم میخواهید مطمئن شید که از نظر کروموزومی سالم باشن pgs میتونید بکنید

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
2738
منم هم اینجا انجام دادم و هم ایران که فعلا به نتیجه ای نرسیدم ولی چون هنوز ایران جنین فریز دارم دوبا ...

مرسی عزیزم

انشالله شما هم زودی مامان بشی

من نمیدونم شما کدوم کشور هستید، اما اونجا هم pgs اجباری هست؟

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
منم مشکلم شبیه شما هست من دوبار پانکچر شدم،  دفعه اول ۱۰ تا تخمک داشتم ۴ تا جنین شد که یدونه ...

عزیزم dfiماهم ۳۰بود۵۰روز آندروفرتی وموتیلیتی بوست و ال کارنیتین ۵۰۰و اسیدفولیک۵ و امپول هاش سی جی زدشوهرم بیضه هاشو سرد نگه داشت.سرخ کردنی نخوردوغذاهای طبیعی و مغزیجات خورد بعد۵۰روز شد۱۱.دکترگفته بوداگه پایین نیاد ازبیضه نمونه میگیریم

مال منم داره اسیرم 😭😇

طفلک چقدر ازیت میشه😔دخترمنم هنوز داره با دارو خیلی بهترشده دکترش گفته کم‌کم کمک غذایی رو با میوه شروع کنم 

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
پاشا خانم شما چرا کاندید تخمک اهدایی شدید؟؟هزینه ها چقدر هست براتون و اینکه آزمایشات خاصی ژنتیکی لاز ...

ذخیره تخمک پایین و یائسگی زودرس...برای من نه انجام نشد اما اون خانم کاملا بررسی شده

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
مثبت شدی؟درد پریودی ندارین فقط تخمدونام

بله بار اول مثبت شد اما 10 هفته سقط شد به علت مشکل انعقادی

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
2706