2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6824297 بازدید | 669342 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر از شکل جنین .سکرته خخخخخ

این راز رو به ما هم بگو خواهر ☺️

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
فعلا فقط میخوام اطلاعات جمع کنم به امریکا که نمیفرستن تخمک، تو امریکا کار با ایران ممنوعه ولی میتو ...

سلام عزیزم ببخشید من یه سوال ازت داشتم چون با توجه به نوشته هات متوجه شدم که ایران نیستی. یعنی میشه تخمک اهدایی گرفت و فرستاد خارج از ایران و انتقال داد؟ چون من هم ایران نیستم و برای انتقال مدام در حال رفت و آمد به ایرانم و خیلی سخته برام اگه اینطور باشه که عالیه 😉

2728
سلام عزیزم ببخشید من یه سوال ازت داشتم چون با توجه به نوشته هات متوجه شدم که ایران نیستی. یعنی میشه ...

نه عزیزم نمیشه، اگر بخوای ایران انجام بدی باید کل پروسه رو‌ایران انجام بدی

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
سلام عزیزم ببخشید من یه سوال ازت داشتم چون با توجه به نوشته هات متوجه شدم که ایران نیستی. یعنی میشه ...

من بخاطر این رفت و آمدها که خیلی سخت هست و اینکه باید برم ایران و مدت زیادی بمونم همینجایی. که هستم انجام دادم

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
اره واقعا سخت بود همينا حدودا يك ماه طول كشيد  اره دارم

انشالله که خودتون طبیعی باردار بشی عزیزم 

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2740
من بخاطر این رفت و آمدها که خیلی سخت هست و اینکه باید برم ایران و مدت زیادی بمونم همینجایی. که هستم ...

منم هم اینجا انجام دادم و هم ایران که فعلا به نتیجه ای نرسیدم ولی چون هنوز ایران جنین فریز دارم دوباره میرم و انتقال میدم منتظرم که اوضاع پروازها روبراه بشه. امیدوارم که به زودی زود مامان بشی عزیزم مرسی از جوابت

سلام خانمای گل.  من ۲۴اردیبهشت موعد پریودم بود که الان نشدم بی بی چک هم زدم منفی بود درد شدید ...

شاید بدنت به خاطر روزه ضعیف شد...

یک کم کمر و شکمت  رو با روغن ماساژ بده...

حالت گر گرفتگی داری؟ تیروئیدت تنظیمه؟؟

چقدر طولانیه مراحلش...برای تخمک اصلا اینجوری نیست

پاشا خانم شما چرا کاندید تخمک اهدایی شدید؟؟هزینه ها چقدر هست براتون و اینکه آزمایشات خاصی ژنتیکی لازمه برای گرفتن تخمک از فرد دیگه یعنی هم خودتون و هم دهنده ی تخمک؟؟

فعلا فقط میخوام اطلاعات جمع کنم به امریکا که نمیفرستن تخمک، تو امریکا کار با ایران ممنوعه ولی میتو ...

نمیشه جداگانه کیفیت تخمک رو بررسی کرد تو ازمایشگاه؟ اخه خودم هم در مورد جنین های فریزم دچار تردید شدم اینکه شاید تخمک یا اسپرم ضعیف باشن..یک بار انتقال منفی و یک بار از کارافتادن قلب جنین..

2706