2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818876 بازدید | 669102 پست
خیلی سخته این انتظار واقعا درکتون میکنم.. کدوم مرکز میرید؟ نمیتونید جنین ها رو انتقال بدید یک مرکز ...

عزیزم دوستمون رو تشویق نکن به رفتن به مراکز تو این وضعیت، به خدا اغلب جدی نمیگیریم، ان شاء الله وضعیت که سفید شد سریع میتونه بره واسه انتقال، شاید اصلا طبیعی باردار شد تا اون موقع به لطف خدا

ولی رفت و آمد های این جوری با توجه به سن کم ایشون خطرناک هست 

دوستای گلم کرونا رو جدی بگیرین، تو خونه بمونین، 

وقتی گفته می‌شه خانم باردار حتی سونو های ضروری رو دوتا یکی کنه، دیگه کارهای دیگه بماند

الان حتی عمل برداشت سنگ کیسه صفرا تو بیمارستان خصوصی انجام نمیدن تا اورژانسی نشده 

ختنه پسرم رو همون بیمارستان خصوصی انجام نمیده، میگه بذار وضعیت سفید بشه 

حالا انتقال به خاطر حساسیت های بعد از مثبت شدنش بماند

حیفه گلم کلی تحمل کردن ان شاء الله تو ‌شرایط کم استرس تری مامان بشن

ببخشید گلم منظورم از شما، شمای نوعی هست قصدم بود زودتر اینو بگم، دیگه تو پست شما فرصتش پیش اومد، چون خیلی میبینم دوستان بی تابی می کنن واسه انتقال، عجله دارن، حق هم دارن، اما بعد از مثبت شدن استرس آدم به مراتب بالاتر میره، درد سر هایی مثل لک و خون و... نیاز به رفتن به مراکز درمانی رو در پی داره و این یعنی به جون خریدن ریسک

نمیخوام مامان های الان استرس بگیرن ولی دیگه شرایطی هست که متاسفانه پیش اومده و چاره جز آگاهی و صبر و خونه موندن نداره فعلا تا واکسنش بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای گلم. 😔😔من که خیلی دلم گرفته زنگ زدم بیمارستان گفت تا وقتی کرونا هست انتقال انجام نمیدن ...

سلام عزیزم بهت حق میدم

ولی به زمان بندی خدا شک نکن، حتما تو بهترین موقعیت یه روزی مامان میشی و خودت بعد از مامان شدن میفهمی چه زمان خوبی

توکل کن به خدا، صبر داشته باش 

اگر بدونی تو دل ماها که الان بچه هامون بعد از سالها انتظار، به دنیا اومدن چی میگذره؟؟ میدونی بچه رو نتونی بیرون ببری، پیش عمه و دایی و مادر بزرگ نتونی ببری یعنی چی 

میدونی نگران بودن واسه میوه دل بودن چه قدر سخته... 

ولی چاره ایی نداریم جز صبر و توکل و سپردن این فرشته ها دست خدا، حتما حکمتی بوده اینا تو این دوره به دنیا بیان

همه ما الان باید صبر کنیم، هر کس به نوعی داره سختی میکشه، واسه هیچ کس آسون نیست، ولی تموم میشه گلم، و از این روزا نتایج بردباری ما میمونه... 

فکر نکن من الان بچه ام بغلمه دیگه تمام، و دارم از روی سرخوشی میگم، ان شاء الله حتما به زودی مامان میشی و ذره ذره میچشی چی میگم

راستی اگر باورش سخته مامان بشی صفحات خیلی قدیمی تاپیک رو ببین گلم، 99 درصد اون موقع مادر نشده بودیم و نا امید بودیم، ان شاء الله روزی میرسه خودت این صفحات الان رو میخونی و لبخند میزنی و از این حجم ناراحتی جز یه خاطره برات نمی مونه

از خدا میخوام بچه ات روزهای بی استرس تری دنیا بیاد تا با استرس کمتر لذت مادر بودن رو بچشی

ممنونم عزیزم ،، من خودم قبل اینکه برم مرکز ناباروری برای قضیه ناباروری چند تا دکتر عوض کردم الان هم ...

راستی گلم من بیرون پیش مریم اشرفی میرفتم، اولش نتونستم باهاش ارتباط بگیرم ولی بعدش دیدم خیلی خوبه

شما هم اگر دوست داری یکی از ویزیت ها رو برو پیشش اگر خوشا اومد ادامه بده

2731
آره یه چیزایی گفت، ولی خیییلی شلوغ بود امروز و حسابی عجله داشت، اما من لکه بینی و. خونریزی ندارم، هم ...

آره گلم هماتوم بدون لک میشه

استراحت مطلق که فقط برای خون ریزی هست و شرایط عادی خطر داره

ولی مثلا آشپزی نکن وگرنه تو خونه چرخ بزن و دایم خوابیده نباش، دور از جونت خطر تشکیل لخته تو عروق پا هست اگر همش بخوابی

@زینبی_بابا ‍ 

عزیزم در حد سه چهار روز اختلاف کاملا طبیعی هست و اصلا جای نگرانی نداره

چون تا قبل از هفته 14 سن جنین بر اساس crl (فرق سر تا نشیمنگاه) اندازه گیری میشه، و این اندازه فقط هفته 12 دقت بالا داره، قبلش خطا زیاد داره، پس چند روز اختلاف هیچ مشکلی نیست برای این شرایطی که نوشتی

2738
گلم سوند رو کمی قبل رفتن به اتاق عمل وصل می کنن و وقتی بلندت کردن قبلش در میارن اگر ذهنت آماده باشه ...

زینب جون شیرم بعد ۴ ساعت دادی ؟؟

پس چی میگن ۱۲ ساعت تکون نباید بدی ؟؟ 

و حتی بعدش با وجود مراقبت سرگیجه گرفتن😩

اخه بخاطر کرونا گفتم کسی نیاد واقعا دست تنهام و وحشتناک میترسم . اگه زودتر بچه رو بیارن برا شیر چجوری شیر بدم که سرم تکون نخوره .خیلی حالم بده 😭

دوستان تورو خدا تو این روزا اصرار به انتقال نداشته باشید هر لحظش با وجود استرس برا ادم سمه ،وقتی حتی با دکتر و مطب رفتن استرس الودگی بگیری دیگه تا تهشو بخونین😩

سلام زینبی جون خوبی 😘نی نی خوبه😘 راستی اسمش چیه�🤔وقتی گل پسرتو میبینی از ته دلت واسه منم دعا کن تو گوش نی نی بگو از خدا بخواد به منو همه منتظرا بچه سالم و صالح بده 😍😍😍اسم منو مخصوص در گوشش بگو ها🤪 ، بگو از خدا بخواد خاله طیبه ام مامان بشه🙏🏻 بچه ها میفهمن و واسه ما دعا میکنن اگه ازشون بخوایم😔  @زینبی_بابا‍ 

💕تیکر یک سالگی فندقای مامان 👦👧معجزه های خدا💕
زینب جون شیرم بعد ۴ ساعت دادی ؟؟ پس چی میگن ۱۲ ساعت تکون نباید بدی ؟؟  و حتی بعدش با وجود مرا ...

به سلامتی زایمان کردی عزیزم خوش قدم یاشه برات😍😍😍😘😘😘دعا واسه ما هم یادت نره

💕تیکر یک سالگی فندقای مامان 👦👧معجزه های خدا💕

سلام دوستان من ی دکتر خوب تو این ضمینه سراغ دارم برای کسایی که مثل من اینقدر این دکتر و اون دکتر رفتن از هر چی دکتره بی زار شدن خانم دکتر گل شیرازی کارش و تشخیصش عالیه و خیلی با صبر و حوصله با مشکل برخورد میکنه من به شخصه راضی ام  ازشون نتیجه گرفتم

2706