2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6827243 بازدید | 669505 پست
سلام عزیزم منم رفتم سونو، خدارو شکر قلبش میزد، خواستم ببینم شما اطلاع دارید تو سونو شکمی مشخص میشه ی ...

اره مشخص میشه اگه دوقلو باشه میگه دوتا ساک هست راستی مال شما چند روزه بود؟ضربان قلبش چند بود؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره مشخص میشه اگه دوقلو باشه میگه دوتا ساک هست راستی مال شما چند روزه بود؟ضربان قلبش چند بود؟

اصلا از سونو راضی نبودم، هیچی بهم نگفت، من طبق تاریخ پریودم 9 هفته هستم، 30 بهمن انتقالم بود

2728
سلامم من امروز رفتم سونو خدارو شکر قلبش تشکیل شده بود ضربانش 135 بود7 هفته74روز م بود  13 بهمن ...

هزینه سونوتون چقدر شد؟ ازاد سونو دادید؟

من زنگ زدم مطب گفت برا اردیبهشت نوبت میدیم..

سونو اگه بخوام برم باید ازاد حساب کنم چون دستور پزشک ندارم انجام میدن؟ من ۱۵ اسفند انتقال داشتم..

برام خییییلی دعا کنید از دیشب استرس خیییلی زیادی دارم نمیدونم چکارکنم..

2740
آقا این چه شانس و چه بدبختیه من دارم.دلم میخواد دیگه سرمو بکوبم به طاق😭😭😭اسفند نوبت انتقال داشتم. ...

خیلی سخته این انتظار واقعا درکتون میکنم..

کدوم مرکز میرید؟ نمیتونید جنین ها رو انتقال بدید یک مرکز خصوصی که پذیرش داشته باشند برای انتقال؟

سلام دوستای گلم. 😔😔من که خیلی دلم گرفته زنگ زدم بیمارستان گفت تا وقتی کرونا هست انتقال انجام نمیدن😭😭خدایا مارو به درد بی علاج گرفتار کردی...مگه بچه ی من کجای دنیای تورو پر میکنه که بهم نمیدی دیگه خسته شدم

اره 4ماهگی 6200بود

خوب عزیزم خوبه که پسر من کلا سرعت رشدش زیاد بود اون تو 4 ماهگی 6800 اینا بوده الان نمودارشو چک کردم.... 

پس من هر ماه 1 الی 1/5 وزن اضافه میکرد.... 

کلا میگفتن سرعت رشدش بالاتره.... 

عوضش تونست وزن تولدشو جبران کنه....

دخترمم تو 4 ماهگی 5800 اینا بوده زیر 6 کیلو بود.... 

اونم رشدش خوب بود و نرمال بود... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2706