2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821509 بازدید | 669215 پست
منم دارم میبینم مطمئن باش درسته چون روز ۱۲ نشون میده امروز برو ازمایش امروز صددرصد ازمایشت درست ن ...

امروز برم؟ وای مرسی بهار الهی توهم بیای و این عکس وبرام بفرستی 

خدایا مواظب همه  فرشته کوچولو ها باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علایمت چیاست مشکلت کلا چی بود

همسرم مشکل داشت منم اندو گرید ۲ و چسبندگی ضخامت رحمم خیلی بدریخت بود همرسم مورفو ۳ درصد حرکت صفر. 

اره کشاله رانم تا ۶ام۷ام انتقال خیلی درد میکرد با سینه هام من میرم ازمایش میدم میام

2728
چند بار لک دیدی لکت چه رنگی بود میشه توضیح بدی از علایمتم بگو بهم از روز چندم علایمت شروع شد

از سه روز بعدش علائم داشتم لکم قهوه ایه هم خیلی گرمم بود هم خیلی کشاله رانم درد میکرد دوروز تا صبح نخوابیدم. بعدش دردام خوب شد الان هم لک دارم هم حس پریودی و دل دردکمر درد پریودی دارم

2738

سلام به همگی من دیروز انتقال داشتم تو رویان. یه برگه دادن نوشته بود استراحت نسبی داشته باشین. اصلا نمیتونم دراز بکشم دیروز که روز اول بود دو سه ساعت روی هم رفته دراز کشیدم بقیه اش رو نشستم هر یه ساعت یه بارم بلند میشم یه دوری میزنم تو خونه . کلافه میشم بخوابم همش. هیچ علایمیم نداشتم از دیروز طبیعیه؟