2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821509 بازدید | 669215 پست
فداتم..تو نی زیاد؟یعنی چی من هنوز نرفتم پانکچر سر در نمیارم چی به چیه 

وقتي تخمكا به جنين تبديل ميشن فريز ميكنن براي انتقال 

مثلا ١٠تا جنين رو اگه ٢تا ٢تا تو ني بزارن ٥بار شانس انتقال هست چون وقتي هر ني رو باز كنن مثلا اگه دوتا انتقال بدن بقيه جنينا به درد نميخوره و كيفيتشون رو از دست ميدن تاكيد كن  واست ٢تا ٢تا ني بندي كنن 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دكتر بيشعور من برام تجويز نكرد منم موندم چيكار كنم هفته اي دوتا ميخوردم كه خيلي تاثير نداشت  ا ...

دكترا كه اصلا دلشون نميسوزه به نظرم خودمون بايد توجه كنيم 

خوبه از الان شروع كردي هروز ١٠٠٠بخور 

دوهفته ديگه تونستي آز بده ببين چطور شده 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
هموز اونارو برام تجويز نكرده آخه تو آز ديروزم ويتامين د٣ شده ٤ خيلي پايين اومده يك ماه پيش ٣٠ بود😢

٤خيلي پايينه عزيزم من ٢٩ بودم دكتر گفت بايد بخوري 

كه من گفتم ٢٩كه خوبه گفت تو بارداري سريع مياد پايين 

چه دكتري بوده اين 😶😶😶

2728
امروز دوباره دیدم😒

قهوه ای تیره اس درسته

من زنگ زدم از یه دکتر متخصص پرسیدم گفت تا روز ازمایش باید صبر کنید

ممکنه پریودی شروع شده باشه،ممکنه لانه گزینی باشه،یا ممکنه سقط بوده باشه

شایدم یکیش سقط شده اونیکی سالمه

میگفت الان نمیشه چیزی گفت تا روز ازمایش باید صبر کرد

2740
بی بی چکتم که مثبته مبارکه

نمیدونم دارم چرک خشک کن میخورم خیلی مریضم دلو کمرمم دردمیکنه نکنه اشتباه باشه خطش پررنگ تر شده فقط دارم اشک میریزم

خدایا مواظب همه  فرشته کوچولو ها باش