2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819898 بازدید | 669156 پست
من دوروز یا ۳ روز قبل انتقال سونو شدم گفت ضخامتمم ۱۰ بعدش انتقال دادن دو سه روز بعد اما روزی یکدونه ...

30روز؟جالبه,هیچ من به موعدم مونده.ای جونم پس توحتمابارداری مامان خانوم😍😍😍چون این علایمی که تومیگی .هیچ چرابه من ضخامت نگفتن؟؟؟من هر12ساعتم یک شیاف دارم.

سلام دوستان خوبین

همتون رو درک میکنم با عمق وجود سال قبل منم مثل شماها همش دکتر، انتظار ،سختی ،سیکلای کنسل ،و کلی هزینه و اتلاف وقت داشتم اما اردیبهشت که اخرین انتقام منفی شدبا همسرم تصمیم گرفتیم دیگه هزینه دکتر نکنیم فقط فقط روتغذیه مون کار کنیم والبته دستوراتی دکتر طب اسلامی که شاگردتبریزیان بود رو انجام دادیم هر دومون ورزش رو شروع کردیم من یوگا ورقص میرفتم شوهرم هم بخاطر اضافه و زنش تصمیم به لاغری گرفت وکلا بیخیال بیخیال بودیم با خودمون گفتیم که اگه خدا نخواست میریم از پرورشگاه یه بچه میگیریم سه ماه بعد با کمال ناباوری بی بی منم مثبت شد  الان حدودا پنج ماه که بارداری شدم اومدم بهتون بگم فقط فقط فقط خدا زمانش رو میدونه که چه موقعه و چطوری به چه روشی مادر شیم امیدوار باشین لحظه ای که خدا اراده کنه بهترین رو بهمون میده منم پارسال مدام تو تاپیک بودم دعا دعا میکردم واسه همتون دعا میکنم به زودی زود دامنتون سبز شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ازقبل انتقال6تاداشتم که دوتاض هروزیکجاعضلانی میزدم الانم که یک روز درمیون

من الان همینجوری 3 تاشو زدم، 2 تای دیگه دارم، ولی کمی دل در پریودی دارم، یعنی ممکنه کیست باشه، آخه لتروزول و اچ ام جی داشتم، البته اچ سی جی هم زدم

30روز؟جالبه,هیچ من به موعدم مونده.ای جونم پس توحتمابارداری مامان خانوم😍😍😍چون این علایمی که تومیگی ...

صدرصد ضخامتت خوب بوده که انتقال دادن و پروژستون کمتر استفاده میکنی اخه بدنا با بدنا فرق میکنه گلم ایشالا هممون با کلی انرژی مثبت و جواب مثبت میاییم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍هر چی صلاح و مهربونی خداست هر کاری اون صلاح بدونه شد و نشدش فقط به بالاسری میسپارم دیشب که همش پدر خدابیارزموو هی خواب میدم خواب دیدم جواب ازمایش گرفتم میگن مشکوک عددش ۲۰۰ بود تو خواب😂😂😂

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤
2728
من الان همینجوری 3 تاشو زدم، 2 تای دیگه دارم، ولی کمی دل در پریودی دارم، یعنی ممکنه کیست باشه، آخه ل ...

منم همه اشو زدم حتی بقول توروز انتقالمم طرف راستم تیرمیکشید گفتم چک کنن نکردن.نگران نباش چیزی نیست الان برای من که حل شد,ازتاثیرداروهاس,کی انتقال میدی؟؟

2738
صدرصد ضخامتت خوب بوده که انتقال دادن و پروژستون کمتر استفاده میکنی اخه بدنا با بدنا فرق میکنه گلم ای ...

چی بگم لابد,چون قبل ازانتقال ازمایش دادم.

ای جونم خداپدرتوبیامرزه برای شادی روحشون صلوات فرستادم وفاتحه میخونم😞

ایشالله همگی خوش خبرباشیم توشنبه میری من یکشنبه ,ایشالله شنبه منتظرجوابتم بیابگوحتما

منم همه اشو زدم حتی بقول توروز انتقالمم طرف راستم تیرمیکشید گفتم چک کنن نکردن.نگران نباش چیزی نیست ا ...

چهار شنبه ان شاالله، ان شاالله که چیزی نباشه و دردسر بشه

انتقال

عزیزم hcg برای سیکل انتقال، برای خیلیا تجویز میشه، همون مدلی که بهت گفتن تزریق کن

دوست گلم ببخشید دیر جواب میدم

حسابی در گیرم، شیر ندارم،خیلی کمه دارم تلاش می‌کنم بچه ام شیشه رو ول کنه

عزیز دلم مبارکت باشه انشالله تا اخرش خوبی و خوشی و شادی باشه برات😘😘😘😘🌷🌷🌷🌷 منم ۲۰ بهمن زایما ...

ای جااااااانم عزیزم منم 19 بهمن بودم

مبارکت باشه، قدمش پر خیر و برکت😍😍😍😍😍

آخ آخ یعنی اصلا نمیدونستم شیر دهی بعد از زایمان این همه داستان داره

من شیر ندارم، سر سینه هام زخمه، اصلا داغونم

نی نی ما 37 هفته به دنیا اومد، وزنش 3 بود، خدا رو شکر nicu نیاز نشد، بیمارستان هم خدا رو شکر غیر از مشایخی و رسالت زیر نظر مریم اشرفی بودم، رفتم نیکان، خیلی راضی بودم

خودت چی گلی؟ دخملی چه قدر بود؟ کجا رفتی؟ 

2706