2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838379 بازدید | 670372 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام کسی من مثل من بوده توروخدا جوابمو بده چن وقت پیش انتقال داشتم مثبت شد اما یکدفعه بتام اومد پایی ...

نمیدونم والا که دلیل خاصی داره یا نه.ولی چند وقت پیش یکی از دوستان انتقال داد مثبت شد اما دو روز بعد بتاش افت کرد و اومد پایین.دوباره انتقال داد مثبت شد الان قلبش رو هم دیده منتظره بره ان تی.

داروهات چی بودن؟ آزمایشات ایمنی انعقادی ها رو دادی؟

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
2731

سلام خانمااا روزتون مبااارک

مامانی؟؟ همه بودو نبودم..دورت بگردم..زود بیا تو دلم که بد جور منتظرتیم.. خدایا همه رو به آرزوهای قشنگشون برسون،خونه مارو هم نذار سوتو کور بمونه..میشه واسه شاد شدن دل همه مامانای منتظر صلوات بفرستین
واااای چه خوب، ماشاالله مامان قوی و صبور👏👏👏

چه خبر خانمی

انتقال دادی شما؟یادمه روز سیکلمون یکی بود

مامانی؟؟ همه بودو نبودم..دورت بگردم..زود بیا تو دلم که بد جور منتظرتیم.. خدایا همه رو به آرزوهای قشنگشون برسون،خونه مارو هم نذار سوتو کور بمونه..میشه واسه شاد شدن دل همه مامانای منتظر صلوات بفرستین
2738
ان شاالله چهارشنبه تاریخ انتقال برام زدن، شما تو چطور؟ سیکلتون تو چه مرحله ای هست؟ 

به سلامتی

من یه بار 2شنبه رفتم سونو ضخامتم 7.4 بود استرادیولمو زیاد کرد 4شنبه رفتم 7.8 بود باز استرادیولمو زیاد کرد امروز دوباره قراره برم ببینم چی میشه

واسه شما چقد بود؟

به سلامتی عزیزم واسه منم دکترم میگه هرجور حساب میکنم یه هفته اختلاف داره ..ان تی ۶ روز از تاریخ انت ...

اها مرسی عزیزم

دقیقا منم همسن شده یک هفته اختلاف

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
دكترت چي گفت به خاطر تاريخ ؟  خب خداروشكر زنگ زدن گفتن خوبه ديگه استرس نداشته باش

دکتر مرفته هنوز عزیزم

دکتر کفت جواب ازمایشت بیاد که هنوز نیومده

سلفری هم بده با جواب همه اسفند بیا 

فکر کنم بشه حدود ۱۵ اسفند

تلفنی گفتم به ماما گفت موردی نیست

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
سلام بچه ها من شنبه پانکچر شدم که هایپر شدم داخل 3روز خیلی شکمم بزرگ شده بود ودرد میکرد رژیم غذایی ر ...

رژيم غذايت چي بود ؟

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
به سلامتی من یه بار 2شنبه رفتم سونو ضخامتم 7.4 بود استرادیولمو زیاد کرد 4شنبه رفتم 7.8 بود باز استر ...

من این سیکل اصلا استرادیول نداشتم، لتروزول و 4تا آمپول هاش ام جی دکتر برام نوشت که روز 11 که می‌شد دوشنبه هفته پیش رفتم 7.3 بود که گفت خوبه و تاریخ انتقال زد برام، دیگه سونو ندارم تا روز انتقال، فقط هر روز پروژسترون، آنوکسا، فولیک اسید و آسپرین استفاده میکنم، ان شاالله تا روز انتقال

به سلامتی من یه بار 2شنبه رفتم سونو ضخامتم 7.4 بود استرادیولمو زیاد کرد 4شنبه رفتم 7.8 بود باز استر ...

ان شاالله بالاتر میره و تاریخ انتقال را براتون مشخص میکنن، من روز انتقالم میشه 20 سیکل 

2706